Uzman Astrolog , Eğitmen, Danışman ve Yazar Serhan Türkmenoğlu, temel eğitimini Bilgisayar Teknolojileri ve Yazılım Sistemleri üzerine almış olup, uzun yıllar Kişisel Gelişim, Yaşam Koçluğu, NLP, Astronomi, Astroloji ve Metafizik alanında profesyonel çalışmalar gerçekleştirmiştir.

Profesyonel olarak Astroloji çalışmalarına başladığı ilk yıllarda, hazır programlar kullanmak yerine kendi yazdığı Astronomik hesaplamalar yapan ve Ephemeris Tabloları çıkarabilen kişisel bilgisayar programını kullanmayı tercih etmiştir. Astrolojinin, ezbere dayalı ve kalıplaşmış cümleler yerine; matematiksel analiz yeteneği, bilgi birikimi, tecrübe, ön görü ve bütünsel yaklaşım ile anlaşılabileceğini savunan Serhan Türkmenoğlu, uluslararası bir çok sempozyuma katılarak Astroloji, Astronomi, Astrofizik, NLP ve Metafizik konuları üzerine de seminerler vermiştir.

Türkiyede yıllardır Astroloji ve Kişisel Gelişim alanında eğitim ve danışmanlık yapmasının yanı sıra, insan kaynakları ve personel alımında da öncülüğünü üstlendiği holdinglere kariyer danışmanlığı ve personel eğitimleri vererek kurumsal alanda da danışmanlıklar gerçekleştirmektedir. Bunun yanı sıra Astroloji, Nlp ve Ezoterik Bilimler üzerine halen profesyonel çalışmalara devam etmektedir.

Türkiyede ve yurt dışında Astrolojinin hak ettiği yere gelmesi konusunda çalışmalar yapan Serhan Türkmenoğlu, içerisinde bulunduğumuz bu aydınlanma çağında binlerce yıllık kadim bir öğreti ışığında insanlara rehber olmayı amaçlamaktadır.

Gökyüzünde Neler Oluyor

Dikkat Çekici Bir Hafta… Başak Burcu’nda Süper Dolunay!

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ? 9 Mart günü saat 20:48’te Başak burcunda bir Süper Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay bir Süper Dolunay olduğu için önemli...