Ana Sayfa Neden Danışmanlık?

Neden Danışmanlık?

Sorunlarınızın kök nedeninin kendiniz olduğunu anlamanızda, sizi desteklemeyen inançlarınızın farkına varmanızda, en parlak hayallerinizi gerçekleştirmeniz ve istediğiniz kişi olmanızda ve aradığınız cevapları bulmanızda size yardım eden birini hayal edin. Danışmanlık budur.

Bir danışman, potansiyelinizin tamamının ortaya çıkmasında size rehberlik eder.
Bir danışman, daha iyi bir yaşam için size yardım eder.

Danışmanlığın amacı, sizin hayatınızın yönünü kalıcı olarak değiştirmektir. Bu bir kerede büyük bir değişim hamlesi olabileceği gibi, küçük küçük birbirine eklenen değişimlerin birikmesiyle de oluşabilir.

Hayat bir sürü küçük kararın toplamıdır. Aldığımız küçük küçük kararlar ya bizi hep takip ettiğimiz iz üstünde bırakır ya da o izden çıkarır ve istediğimiz bir sonuca doğru bizi götürür.

İnsanların düşleriyle, hedefleriyle, hayatları arasında bir boşluk olabilir. İnsan bir an gelir bu boşluğun bilincine varır. Ve dış yardım almaya karar verir. Fark ettiği şey, gittiği yönde gitmeye devam ederek düşlerini yaratamayacağıdır. Fakat hangi yönde gitmesi gerektiğini o anda henüz fark etmemiştir. İşte danışmanlık size bu konuda yol gösterir.

“Ne yapmakta olduğunu fark etmek, ne yapman gerektiğini bilmenden çok daha önemlidir… Ancak bu şekilde yapmakta olduğunu değiştirebilir ve istediğin sonuçları alabilirsin…”

ASTROLOJİ DANIŞMANLIĞI ALABİLECEĞİNİZ KONULAR :

– Kişisel potansiyelleriniz, mutluluğunuzu sağlayabilecek faktörler
– Ruhsal gelişim
– Sağlık
– İlişkiler
– Çocuklar
– Sosyal statü
– Kariyer hayatı, mesleki beceriler
– Ekonomik durum
– İş Hayatı
– İlişki Uyumu
– İş Yeri Açma
– Yeni Girişim Planları
– Evlilik / Nişan
– Kişilik
– Aile Uyumu
– Ay Düğümleri / Karmik Seçimler
– Yatırım Planlaması
– Eğitim Hayatı
– Doğum Saati Bulma (Rektifikasyon)

Bireysel Astroloji Danışmanlığı iki aşamada gerçekleşmektedir. İlk önce Natal yani doğum haritanız oluşturularak sahip olduğunuz potansiyeller, enerjiler, geliştirmeniz gereken yetenekler, kadersel temalarınız, yapmamanız gereken davranışlar ve uzak durmanız gereken durumlar size ifade edilir.

İkinci aşamada gelecek ön görüleri yapılarak yıl boyunca gerçekleşecek önemli etkiler ve dikkat etmeniz gereken konular size açıklanır. Burada yıl içerisinde kaderiniz ve yaşamınızla ilgili bir çok uyarı ve yapmanız gerekenler size bir yol haritası olarak önünüze serilir.

Danışmanlık hizmeti olarak bizden hem Astrolojik Danışmanlık hem de Bireysel Yaşam Danışmanlığı hizmetleri alabilirsiniz.

‘da iseniz yüzyüze veya arzu ederseniz online olarak danışmanlıklarımız gerçekleştirilmektedir.

Aklınıza takılan her konuda çekinmeden irtibata geçebilirsiniz.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu