Ana Sayfa Genel Dikkat Çekici Bir Hafta… Başak Burcu’nda Süper Dolunay!

Dikkat Çekici Bir Hafta… Başak Burcu’nda Süper Dolunay!

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

9 Mart günü saat 20:48’te Başak burcunda bir Süper Dolunay gerçekleşecek. Bu Dolunay bir Süper Dolunay olduğu için önemli bir gökyüzü hareketi olarak dikkat çekiyor.

Dolunay’ın Süper Dolunay olarak adlandırılmasının sebebi, yer yüzüne en yakın noktada yani 357116 km yakınlıkta gerçekleşmesi. Bu da hali ile daha fazla manyetik enerji anlamına geliyor. Gökyüzüne bakarsanız Ay’ın daha parlak olduğunu göreceksiniz.

Geçtiğimiz 23 Şubat günü Balık burcunda gerçekleşmiş olan Yeni Ay’ın tamamlayıcı enerjisini barındıran bu Dolunay, hayatınızdaki bazı gerçeklerin daha net farkına varmanızı sağlayacak. Geçtiğimiz günlerde bir çoğunuz alışılmadık durumlar yaşadınız ve gergin tartışma ortamlarında bulundunuz. Bu aralar duygularınızla değil mantığınızla karar verin ve mümkün olduğunca olaylara sakin yaklaşmaya gayret edin.

Dolunay anlık haritasındaki yükselen Terazi, ilişkisel konuların ve iletişimin her zamankinden daha önemli olduğuna dikkat çekiyor. Yöneticisi Venüs’ün Uranüs ile olan etkileşimi beklemediğiniz bazı davranışlara maruz kalabileceğinizi ve bir takım gerginlikler yaşanabileceğini gösteriyor. Bununla birlikte Güneş/Neptün enerjisi hayal kırıklıkları yaşamamanız için olayları daha net bir şekilde değerlendirmeniz gerektiğini anlatıyor. Bu aralar düşünmeden hareket etmemeniz gerekiyor. Aldanmalar ve aldatmalar en bariz şekilde görünen enerjiler olarak ortaya çıkıyor. Geçmiş baz konuların tekrar gündeme geleceği bir süreç. Ekonomik çalkantılar, sınır ötesi ülkelerle ilgili önemli durumlar, sosyal medyada içi boş spekülatif haberler, salgın ve deprem haberleri gündemin diğer konuları arasında olacak.

30 Mart gününe kadar devam edecek olan Mars Oğlak burcu geçişi kişisel çıkarların ve güç mücadelelerinin daha çok ön planda olacağı bir zaman dilimine dikkat çekiyor. Egosal çatışmaların, sabırsızlığın, aceleciliğin ve fevri davranışların sıkıntı getireceği bu dönemde biraz daha temkinli olmakta yarar var. Bu durum tabi sadece bireysel ilişkilere değil ülkeler arasındaki durumlara da etki ediyor.

İşin özü bu hafta önemli enerjilerin yaşanacağı bir hafta olacak. Bu sebeple biraz daha sabırlı ve sakin olmakta yarar var.

➡️Gökyüzündeki bu enerjilerin hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan ya da www.uzmanastrolog.com sitemizden bize ulaşabilirsiniz…⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#SuperDolunay #Başak #Dolunay #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #Venus #Boga #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!