Ana Sayfa Genel 2 Mart Pazartesi Nasıl Bir Gün Olacak? Nelere Dikkat Etmeli

2 Mart Pazartesi Nasıl Bir Gün Olacak? Nelere Dikkat Etmeli

2 Mart Pazartesi Nasıl Bir Gün Olacak? Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Haftanın ilk günü olan bu Pazartesi, biraz zorlu enerjiler barındırıyor. Haftanın enerjisel olarak biraz zorlayıcı günlerinden biri olacak. Bu yüzden mümkün olduğunca sakin olmaya ve acele kararlar vermemeye özen gösterin…

Ay’ın Merkür ile gerçekleştirdiği sert görünüm, kendinizi yorgun, huzursuz ve keyifsiz hissetmenize neden olabilir. Bu keyifsizlikle yataktan bile kalkmak istemeyebilirsiniz. Olaylara aşırı duygusal tepkiler verebilir, gereksiz gerginlikler içinde olabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların sözlerine kulak asmamaya gayret edin.

Güneş’in Ay ile gerçekleştirdiği sert görünüm, etrafınızdaki insanlardan beklemediğiniz bir davranışla karşılaşmanıza neden olabilir. İş yerinizdekilerle, üstlerinizle ya da birlikte iş yaptığınız kişilerle zıtlaşmamaya ve tartışma ortamına girmemeye gayret gösterin. Önemli bir toplantınız ya da görüşmeniz varsa fikirlerinizi diretmemenizde ve sakin davranmanızda yarar var. Gereksiz tartışmalardan uzak durmanız gerekiyor.

Kadınlarla ilgili problemler, kadınsal rahatsızlıklar da günün diğer konuları arasında olacak. Genel itibari ile düşüncelerinizin ve ruh halinizin gününüze yansımamasına özan gösterin.

Hiçbir şeyin sizin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Günün kolaylıkla ve keyifle geçmesine niyet edin ?

➡️Gökyüzündeki bu enerjilerin hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan ya da www.uzmanastrolog.com sitemizden bize ulaşabilirsiniz…⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #2Mart #Pazartesi #Mart #GünlükYorum #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul Ankara İzmir Antalya Bodrum, Muğla Bursa

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!