Ana Sayfa Genel 9 Şubat Aslan Burcu’ndaki Dolunay Enerjisi Hayatınızı Nasıl Etkileyecek

9 Şubat Aslan Burcu’ndaki Dolunay Enerjisi Hayatınızı Nasıl Etkileyecek

9 Şubat Aslan Burcu’ndaki Dolunay Enerjisi Hayatınızı Nasıl Etkiliyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

9 Şubat günü saat 10:33’te Aslan Burcu’nda bir Dolunay gerçekleşecek.

Her zaman söylediğim gibi Dolunay zamanları tamamlanmaların, olumlu ve zorunlu bitişlerin ve farkındalıkların zamanıdır. Geçmişte yaşadığınız deneyimlerin ışığında bazı kararlar almanızın vakti geldi demektir…

Genelde Dolunay zamanlarında duygusal konular daha çok ön plana çıkar. İçsel etkilerin artacağı, bazı konularda huzursuzluk ve güvensizliklerin hissedilebileceği bir süreç olacak.

Hayatınızdaki bir çok konuda daha istikrarlı ve tutarlı olmanızın vakti geldi. Samimiyet duygusunun ve paylaşımların biraz sıkıntılı olacağı bu süreçte ilişkilerinizdeki alma – verme dengesine dikkat etmeniz gerekiyor.

“Yani aldığınız kadar vermelisiniz! Ne eksik ne de fazla…”

Venüs’ün Koç burcundaki enerjisi ilişkisel konularda temkinli olunması gerektiğine dikkat çekiyor. Bazı ilişkilerde sonlanmalar ve kopuşlar yaşanabilir. İlişkisel konularda anlayışlı ve dengeli olmakta fayda var.

Bu arada Mars Yay burcunda hareketine devam ettiği için aklınıza her gelen şeyi yapmaya çalışabilir, risk alma konusunda da gözünüzü karartabilirsiniz. İlerisini düşünmeden gereksiz riskler almayın. Bu süreçte olayları fazla abartmamanız ve egonuzun esiri olmamanız gerekiyor.

Dolunayın anlık haritasındaki enerjiler şiddet yanlısı davranışların artış gösterebileceğine dikkat çekiyor. Öfkenizi kontrol altına almanız gerekiyor.

Bununla birlikte kazalar, tehlikeli durumlar ve riskli operasyonlar da dikkat çekiyor. Mümkün olduğunca temkinli olmakta yarar var.

Bu dönem gökyüzündeki zorlu enerjiler biraz yorucu olabilir. Ama yapmanız gereken tek şey gerçeklerle yüzleşebilme cesaretini gösterebilmek.

İşte Aslan ve Kova’nın garip dansı…

Aslan konfor alanını sever ve o alandan ne olursa olsun çıkmak istemez, keyfi kaçmasın ister.
Kova daha cesurdur, sıkıntıya gelemez ve bir an önce kaçıp gitmek ister…

Yaşadığın deneyimlerin ışığında bazı kararlar almanın vakti geldi işte… Seçim senin…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek ve Karmik Enerji Kodlama Sistemi ile hayatınıza yep yeni bir yön vermek istiyorsanız,

? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

#Aslan #Dolunay #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul Ankara İzmir Bodrum, Muğla Antalya Alanya Bursa

Facebook Uzman Astrolog

3 YORUMLAR

  1. 10.evimdeki güneşime 120 yapıcak inş,kazançlar evimde etkili bir dolunay yaratıcılığımın özgünlüğümün üretkenliğimin ve şevkimin artmasını temenni ediyorum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!