Ana Sayfa Genel Venüs Koç Burcu Enerjisi Geliyor… İlişkilerde Zorlayıcı Süreç

Venüs Koç Burcu Enerjisi Geliyor… İlişkilerde Zorlayıcı Süreç

Venüs Koç Burcu Enerjisi Geliyor… İlişkilerde Zorlayıcı Bir Süreç…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu haftanın belki de en önemli gökyüzü hareketlerinden biri de Venüs’ün Koç burcuna geçecek olması olacak.

Venüs, 7 Şubat günü saat 23:02 itibari ile Koç burcuna geçecek…

Venüs Astrolojik anlamda ilişkileri, zevkleri, keyif alınan konuları, yaratıcılığı, kadınları ve evlilikle ilgili durumları ifade eder.

Açık konuşmak gerekirse ilişkilerde zorlu ve yıpratıcı bir süreç bizleri bekliyor. Astrolojik anlamda güzeller güzeli Venüs kızımız Koç burcunu pek sevmez. Sürekli huysuzlanıp durur…

Bu süreçte ilişkilerde fevri davranışların sergilenmesi ve düşüncesizce yapılan hareketler can sıkıcı bir hale gelebilir. Gerçekten de bu zorlu süreçte düşünmeden hareket etmemek ve acele kararlar vermemek gerekiyor.

Bu arada ilişkiler derken sadece özel ilişkilerden değil, ev, aile, iş gibi durumlardan da bahsediyorum.

Toplumsal durumlara baktığımda kargaşanın, tartışmaların ve şiddet vakalarının artabileceğine de dikkat çekmek istiyorum. Venüs gezegeni kadınlarla ilgili bir gezegen olduğu için taciz vakalarının artabileceğini, aile içi şiddet olaylarıyla da karşılaşabileceğimizi üzülerek belirtmek istiyorum.

Bu süreçte ameliyatlar ve estetik operasyonlar biraz riskli olabilir. Zorunlu kalmadıkça riskli operasyonlar gerçekleştirmeyin. Medyatik bazı çiftlerin boşanma ya da ayrılma haberleriyle karşılaşırsanız hiç şaşırmayın. Ekonomik koşullara ve sermaye piyasalarına da yansıyacak enerjiler olduğu için yatırım yapmak, ev alıp satmak için de pek uygun zamanlarda değilsiniz.

Venüs’ün bu enerjisel etkisi biraz zorlayıcı bir süreç olarak görünüyor. Bu enerji 5 Mart tarihine kadar etkisini göstermeye devam edecek haberiniz olsun.

Bu süreçte yapmanız gereken tek şey ne olursa olsun ilişkilerinizde ve iletişiminizde dengeyi sağlamak, agresyondan ve tartışma ortamlarından uzak durmak. Dengeyi ve huzuru ancak anlayışlı olarak ve sakinliğinizi koruyarak gerçekleştirebilirsiniz.

Ne olursa olsun içinizdeki umut hiç bir zaman bitmesin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Venüs #Koç #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Antalya Ankara Bursa Alanya/Turkey Bodrum, Muğla

Facebook Uzman Astrolog

16 YORUMLAR

  1. Öncelikle yazınız için teşekkür ederim. Benim 10 şubatta diş ameliyatım var. Sorun olur mu diye düşünmeye başladım.?‍♀️ Ne yapmalıyım.?‍♀️ Beni bilgilendirir misiniz lütfen Sayın Hocam..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!