Ana Sayfa Genel Venüs Balık Burcunda… İlişkilerde Aşırı Fedakarlıklar Yapmayın

Venüs Balık Burcunda… İlişkilerde Aşırı Fedakarlıklar Yapmayın

Venüs Balık Burcunda… İlişkilerde Aşırı Fedakarlıklar Yapmayın…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Güzeller güzeli aşk, sevgi ve ilişkiler gezegenimiz Venüs burç değiştirdi ve artık yoluna Balık burcunda devam ediyor ve bu süreç 7 Şubat gününe kadar da devam edecek.

Venüs’ün bu hareketi ilişkiler adına çok fazla fedakarlıklar yapılacağını ifade ediyor. Kendi değerinizi bir kenara bırakıp başkalarına daha fazla değer vermeye başlayacaksınız. Bunun yanı sıra bazı yakınlaşmaları aşk sanabilir, hayaller dünyasına kapılabilirsiniz. Kendinizi çok duygusal hissedebilir, olur olmaz şeylere de göz yaşı dökebilirsiniz. Hele de bu dönemde hali hazırda yaşanan gökyüzü enerjilerini de hesaba kattığımda biraz daha fazla mantığınızla karar vermeniz gerekiyor benden söylemesi. Şu aşamada ne olursa olsun fazla hassas ve duygusal tavırlar içerisinde olmamanız gerekiyor.

En önemlisi de yaşayacağınız zevk ve keyif uğruna asla gereksiz fedakarlıklar yapmayın. Venüs bu süreçte fazla sahiplenici olur ve sizi her an herşeye inanmaya hazır hale getirir. Hayattan keyif almaya çalışın ama mantığı da elden bırakmayın.

Bu süreçte fazla fedakarlık yapmayın. İlişkilerde her zaman aldığınız kadarını vermeyi öğrenin…

Venüs Balık Burcu’nda iken arzuladığınız koşulsuz sevgi size bazı hatalar yaptırabilir. Haddinden fazla değer vererek kendinizi değersizleştirmemeniz gerekiyor. İçe kapanık bir ruh hali de sergileyebilirsiniz. Bir ilişkiye başlarken reddedilme korkusu yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bu duyguların sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Bir de bu dönem aşırı kıskançlıklar ve alınganlıklar olabilir. Anlayışlı olmanız ve aşırı duygusal tepkiler vermemeniz gerekiyor.

? Sahip olduğunuz değerlere sıkıca sarılın.
? İyi insanların kıymetini bilin ve sevginizi hak eden insanlarla paylaşın ❤️
? Kimsenin sizi üzmesine ve değersiz hissettirmesine asla izin vermeyin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Venüs #Balık #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul Bodrum, Muğla İzmir Antalya Alanya Bursa Tekirdağ Ankara

Facebook Uzman Astrolog

16 YORUMLAR

  1. Venüs’üm Başak, çok şükür ?ama Neptün 6 evde ve balıkta ve yükselen 6 evde başakta, ehhh azbişey var bendede bu aralar,ama mantık daha ağır basıyor, hemen çatt enseye?toparlan damacanayı kapat ?

  2. Öffff gene yalnış yazmışım ? ahhahaha, başak olarak neden bu kadar dikkatsizlik var?tabi balık pembe gözlükleri taktı gözümüze ?zaten okumakta ve yazmakta zorlanıyorum ?yakın körüyüm ??başa alalım, Jüpiter’im balıkta,6 evde, yükselen de balıkta,6 evde?pembiş gözlükleri takayım mı ?? baktım, düşündüm,??ya yok be ben almiim, benim tercih ettiği renk degil ?en çok James Bond gözlükleri tercihim ??Hocam Siz ne dersiniz??????güneşi başak, ayı ikizler, yükseleni terazi olan kişiye, hiçççççç pembe gözlük yskışırmı?????????duydummmm?siyahhh mıı dediniz???? Sevgilerimle ????

  3. Yazdığınız son üç düstur var ya sadece venüs baliktayken değil insan hayattayken öğrenip başarmalı ????Ben de geç oldu (alma verme dengesini annemin hastalığı öğretti acı ama gerçek ????)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!