Ana Sayfa Genel Venüs Kova Burcu Yolculuğu Başlıyor… Hazır mısın?

Venüs Kova Burcu Yolculuğu Başlıyor… Hazır mısın?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Gökyüzünün meşhur aşk, sevgi, güzellik ve keyif gezegeni olan güzeller güzeli Venüs’ümüz, 20 Aralık itibari ile yolculuğuna Kova Burcu’nda devam edecek.

İlişkilerde farklı, sıra dışı ve özgürlüğüne düşkün davranışların daha fazla artacağı bu süreçte tek düze davranışlar ve aşırı baskılar can sıkıcı bir hal alabilir. Birlikte olduğunuz kişileri fazla sıkmamaya ve geçmiş konuları ısıtıp ısıtıp önüne getirmemeye özen gösterin. Bu aralar insanlar, ilişkilerle ilgili konularda farklı beklentiler içerisinde olabilir.

Özgürlükçü ve dışa dönük davranışların daha çok artacağı bu süreçte sınırlarınızı aşmayı ve normların dışına çıkmayı arzulayabilirsiniz. Çok daha fazla sosyal olmak isteyebilir, kişiselliğinizi, bireyselliğinizi, yaratıcılığınızı ve yeniliğe olan ilginizi ön planda tutabilirsiniz. Bu arada medyada ve magazinde farklı sıra dışı beklenmedik ilişki ve evlilik haberleri ile de karşı karşıya gelebilirsiniz. Bu dönemde bazı gizli kapaklı konuların da ortaya çarşaf çarşaf serilmesi de an meselesi. Ha bu arada yeni ve farklı ilişkiler, flörtleşmeler bazen keyif verici olsa da bu süreçte dibini görmediğiniz sulara balıklama atlamayın benden söylemesi ?

Şimdi gelelim bu durumun diğer etkilerine…

Gökyüzündeki enerjilere baktığımda bu sürecin aynı zamanda da dünya çapında bazı toplumsal etkilere neden olacağını görüyorum. Bahsettiğim bu özgürlük ihtiyacı ve farkındalık bazı kitlesel hareketlerin de yaşanmasına neden olabilir. Daha önce de bahsettiğim gibi bir süredir dünyayı etkisi altına alan gökyüzündeki gergin enerjiler bir takım zorlu durumların yaşanmasına neden oluyor. Malumunuz bu aralar anlayışsızlık, gerginlik, tutarsızlık ve abartılı davranışlar had safhada. Bir çok ülkede gerginlik ve huzursuzluk hakim. Irkçı davranışlar, ayrımcılık ve adaletsizlik, Venüs’ün Kova Burcu’ndaki bu özgürlüğüne düşkün ve bağımsız enerjisini kontrolsüz bir güç haline getiriyor. Bazı Orta Doğu ülkelerinde bağımsızlık savaşları, isyanlar ve güç mücadeleleri yaşanabilir. Dünyanın biraz daha sevgiye, huzura ve anlayışa ihtiyacı var ?

Ne olursa olsun ne yaşanırsa yaşansın anlayışı, sevgiyi, adaleti ve hakkaniyeti asla elden bırakma. Değişmekten ve değişimden asla korkma. Dünyayı daha yaşanabilir bir hale getirmek mi istiyorsun? O halde değişime direnme…

Sen değişirsen Herkes değişir…
Sen değişirsen Dünya değişir…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı

Serhan Türkmenoğlu

#Venüs #Kova #Astroloji #Astrolog #Mart #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Bodrum, Muğla Antalya Bursa Ankara

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!