Ana Sayfa Genel Kasım Ayı Son Boşluk Zamanları Hangileri?

Kasım Ayı Son Boşluk Zamanları Hangileri?

Ay’ın Boşlukta Olması Ne Anlama Geliyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Malum Kasım Ayı bitiyorken son günlerin Ay Boşluk zamanlarını da paylaşayım dedim. Bu tarihleri not almayı ve tabi ki de paylaşmayı unutmayın ?

Astrolojik olarak Ay bir burçtan başka bir burca geçiş yaparken eğer önünde yapacağı bir açı olmazsa Boşlukta olarak adlandırılır.

Ay’ın Boşlukta olduğu zaman diliminde yeni bir karar vermemenizi tavsiye ediyorum. Bu zaman diliminde bazı planlarınız ya da görüşmeleriniz ertelenebilir ya da ufak tefek aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte bir takım olaylar da kontrolünüz dışı gelişebilir.

Bu yüzden Ay’ın Boşlukta olduğu zamanlarda önemli bir karar vermeyin ve bu zamanı yarım kalan işlerinizi tamamlamak için kullanın. Toplantılarınızı, görüşmelerinizi ve organizasyonlarınızı bu zaman dilimlerine getirmemeye gayret gösterin.

25 Kasım saat 20:30 – 26 Kasım saat 11:11 arası
28 Kasım saat 13:49 – 28 Kasım saat 15:32 arası
30 Kasım saat 06:56 – 30 Kasım saat 23:30 arası

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Kasım #AyBoşlukta #VoC #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul izmir İzmit Ankara Antalya Alanya Adana Bodrum

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!