Ana Sayfa Genel Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor… Valla Bak NASA Demiş..

Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor… Valla Bak NASA Demiş..

Komutan Logar Bir Cisim Yaklaşıyor… Valla Bak NASA Demiş… Göktaşı Çarpacak… Uydur Uydur Haber Yap!!!

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler.

Şu son günlerde Mısır piramitleri büyüklüğünde bir asteroidin (göktaşının) dünyaya yaklaştığı ve çarpışmanın 6 Mayıs 2022 yılında gerçekleşeceği yazılıp duruyor.

Sabah, Sözcü, Takvim, Shiftdeletenet ve bir çok internet sitesinde yer alan 16 Kasım 2019 tarihli haberlerde NASA’nın konu hakkında açıklama yaptığı öne sürülerek göktaşının Mısır’daki Keops piramidi büyüklüğünde olduğu yazıldı.

Her sene böyle… Uydur uydur haber yap ki milletin ilgisini çek…

Arkadaşlar öyle bir şey yok ve bunlar uyduruk haberlerin daniskası…

2009JF1 isimli asteroidin 2022 yılında dünyaya çarpacağı iddiası doğru değil. Hatta bu asteroid en yakın konumda olduğunda bile dünyayla arasında 12 milyon 866 bin 793 kilometre olacak. Ayrıca 2009JF1’nin büyüklüğünün Mısır’daki Keops piramidi kadar olduğu iddiası da yanlış. Asteroidin çapı sadece 13 metre!

Birleşmiş Milletler Uzay İşleri Ofisi’nin (UNOOSA) internet sitesinde yer alan konu hakkındaki dosyada, 2009JF1’nin 6 Mayıs 2022’de dünyaya çarpma ihtimalinin 1/4500 olduğu kabak gibi yazılmış.

İşin özü arada sırada yok göktaşı yaklaşıyor, yok NASA’daki eltim söyledi, yok işte Pentagon açıklama yapmış gibi uydurma haberler her zaman olacak. Millet pirim kasmak için ve insanları tedirgin etmek için elinden geleni yapıyor.

Ha bu arada bir de bu sene yeni moda icad edilen bir Merkür Tutulması vardı… O ne oldu? Neyse fazla da şeyapmamak lazım 🙂

Akıl sahibi olmadan fikir sahibi olanlara, uydurup uydurup yazı yazanlara, milletin aklını karıştırıp da pirim yapmaya çalışanlara selam olsun.

Son söz:

Bahçıvansın biberin yok, kendinden haberin yok….

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Göktaşı #NASA #haber #uydurma #atma #KomutanLogar #BirCisimYaklaşıyor #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul izmir Bodrum Antalya Adana Alanya Bursa

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!