Ana Sayfa Genel Mars Akrep Burcuna Geçiyor… Unutma… Senin En Zararlı Düş

Mars Akrep Burcuna Geçiyor… Unutma… Senin En Zararlı Düş

Mars Akrep Burcuna Geçiyor… Unutma… Senin En Zararlı Düşmanın, Nefsindir…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

19 Kasım günü saat 10:40’ta gücün, tutkunun, arzunun, hırsın ve mücadelenin gezegeni Mars, Akrep Burcu’na geçiş yapacak.

Mars’ın Akrep Burcundaki bu hareketi korkularınızın üzerine cesurca gidebilmeniz için size cesaret verecek. Hırsın, tutkunun ve arzunun daha da fazla artacağı bu süreçte mücadeleci yanınız da ortaya çıkmaya başlayacak. Yarım bıraktığınız bir çok konuyu bu süreçte tamamlayabilir, korkularınızla da cesurca yüzleşebilirsiniz.

Yalnız dikkatli olmanız gereken çok önemli bir durum var. Savaşçı ve mücadeleci Mars’ımızın Akrep Burcundaki bu transiti aynı zamanda da dikkatli olunması gereken bir süreçte olduğumuzu ifade ediyor. Akrep Burcundaki Mars, bazen pimi çekilmiş bir bomba gibidir. Bu yüzden bombanın pimini nerede ve ne zaman çekmeniz gerektiğini çok ama çok iyi bilmeniz gerekiyor.

Evet mücadele ruhu, cesaret, hırs ve tutku çoğu zaman bu hayat koşuşturmacasında sahip olduğumuz değerleri elimizde tutabilmemiz için gerçekten çok önemli. Fakat bu dönem gücünüzü kontrol altında tutmanız gerekiyor.

Unutmayın! Kontrolsüz Güç, Güç Değildir…

Mars gezegeni genelde zorlu bir gezegendir. Kaldı ki Mars’ın Akrep burcunun doğasından aldığı bir takım enerjiler temkinli olunması gereken bazı durumlara da dikkat çekiyor. Akrep Burcunun şüpheci, kıskanç, kin ve nefret dolu negatif enerjilerini de hesaba katmamız gerek. Bu aralar gizli kapaklı konular yoğun bir şekilde gündeme gelebilir. Üstü kapalı bir çok konu açığa çıkabilir. Merakınız dürtülebilir ve gizli kapaklı her şeyi kurcalayabilirsiniz. Fazla merak iyi değil benden söylemesi…

Bunun yanı sıra bu dönem ne yazık ki bazı toplumsal olaylar da gerçekleşebilir. Trump’ın yaptığı bu saçma politikanın, ulusal davaların, Orta Doğu’daki bu çalkantının, bu ve benzeri olayların hep bu gezegensel enerjiler altında ortaya çıkması tabi ki tesadüf değil. Türkiye’yi siyasal ve toplumsal bazı zorlu süreçler beklemekte. Ortaya bazı gizli kapaklı konular, evraklar ve belgeler dökülebilir. Basına ve sosyal medyaya yansımasını zaten hep beraber görürüz.

Toplumumuzda nedense anlayışsızlık ve hoş görüsüzlük had safhada. Biraz daha anlayışlı ve hoş görülü olabilsek ne kadar da güzel olurdu değil mi? Neyse…

Korkmayın!!! Tabiki de amacım felaket senaryoları sunup da sizi kaygılandırmak ve moralinizi bozmak değil. Sizden istediğim şey aceleci ve düşüncesiz tavırlardan ve öfkeli davranışlardan mümkün olduğunca uzak durmanız. Hırsınızın, tutkunuzun ve arzularınızın asla esiri olmayın.

Unutma… Senin En Zararlı Düşmanın, Nefsindir…

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek ve Karmik Enerji Kodlama Sistemi ile hayatınıza yep yeni bir yön vermek istiyorsanız,

? Özel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Mars #Akrep #Nefs #Kader #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul izmir İzmit Antalya Adana Bodrum Çeşme

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!