Ana Sayfa Genel Boğa Burcunda Merküryen Dolunay… Söylediklerine Dikkat Et

Boğa Burcunda Merküryen Dolunay… Söylediklerine Dikkat Et

Boğa Burcunda Merküryen Dolunay… Söylediklerine Dikkat Et, Kaderine Dönüşür…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugün saat 16:34’te Boğa Burcu’nda Merküryen bir Dolunay gerçekleşecek. Dolunay’ın bu etkisi 26 Kasım gününe kadar da devam edecek.

Genel anlamıyla Dolunay zamanları, olumlu ve zorunlu bitişlerin, tamamlanmaların ve arınmaların zamanıdır. Dolunay aksının sabit burçlar olan Boğa ve Akrep düzleminde olması sahip olma, değişim, dönüşüm, arınma ve ilişkisel temaların ön planda olacağını gösteriyor. Bu süreçte inatlaşmamanız ve esnek olmanız gerekiyor. Bu ara yalnız kalma ve terkedilme korkunuz artabilir. İlişkilerin de test edileceği bir süreç olacak aklınızda olsun.

Dolunay’ın anlık haritasına baktığımda bu Dolunay’ın dikkat çekici enerjiler barındırdığını görüyorum. Güneş’in Retro halinde olan Merkür ile olan enerjisi bu Dolunay’a Merküryen bir etki kazandırıyor. Bu sebeple sarfettiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerekiyor. Ay’ın Merkür ile olan etkileşimi de duygusal olarak kendinizi biraz huzursuz ve güvensiz hissetmenize neden olabilir.

Ay’ın bulunduğu astronomik menzil(19 derece Boğa Al-Dabaran) mücadele, çatışma, tartışma, öfke ve şiddet gibi unsurların ön planda olduğunu gösteriyor. Bu dönem evlilik, ilişkiler, seyahetler ve gayrimenkul konularında iki kere düşünmenizde yarar var.

Işin özü bu aralar özellikle sarfettiğiniz sözlere ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sakinliğinizi korumaya özen gösterin ve aşırı tepkiler vermeyin.

Hayatın en önemli kuralını aklınızdan çıkarmayın…

“Söylediklerine dikkat et, düşüncelerine dönüşür… Düşüncelerine dikkat et, kaderine dönüşür…”

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek ve Karmik Enerji Kodlama Sistemi ile hayatınıza yep yeni bir yön vermek istiyorsanız,

? Özel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Boğa #Dolunay #Merkür #Ay #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul izmir Antalya Adana Bodrum Bursa Alanya

Facebook Uzman Astrolog

10 YORUMLAR

  1. Kendime diger insanlara ve tum varoluşa sevgiyle şevkatle ve taktirle yaklaşiyorum bu guzel duygularimi ihtiyaci olan herkese gonderiyor ve benden cikan bu muhteşem enerjilerin cogalarak bana geri donmesini seçiyorum..sevgiyle şifa olsun tum sayfa arkadaşlarima..

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!