Ana Sayfa Genel Güneş’in Akrep Burcu’ndaki Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek..

Güneş’in Akrep Burcu’ndaki Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek..

Güneş’in Akrep Burcu’ndaki Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek… Gökyüzünde Neler Oluyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler.

Güneş 23 Ekim’den beri yoluna Akrep burcunda devam ediyor ve Güneş’in bu hareketi 22 Kasım gününe kadar da devam edecek.

E madem Güneş Akrep burcunda, o halde bütün sevgili Akrep’lere mutlu, huzurlu ve bereketli yıllar dileyelim ??

Güneşin Akrep burcu seyrinde içinizden geldiği gibi hareket etme arzusu içerisinde olursunuz. Bir türlü adım atamadığınız ve çekindiğiniz konulara yoğunlaşarak tekrar ele alabileceğiniz bir süreçtesiniz. Yoğun, tutkulu ve hırslı bir zaman olacak. E haliyle de kıskançlıklar artabilir. Bu süreçte hırsınızı ve egonuzu kontrol altında tutmanız gerekiyor.

Bu aralar kontrolünüz dışında gelişen olaylar sizi huzursuz yapabilir. Sürekli olayların altında yatan gerçek sebepleri merak edebilirsiniz. Geçmiş bazı konular tekrar gündeme gelebilir ve insanların gerçek yüzünü daha net görebilirsiniz. Aslına bakılırsa önemli değişimler yaşayabileceğiniz bir süreç olacak.

Sahip olduğunuz değerlere daha sıkı sarılacaksınız. Haliyle de kaybetme korkunuz artabilir. Birlikte olduğunuz ya da tanıştığınız bazı kişiler kendinizi sorgulamanıza ve hayatınızda güçlü değişiklikler yapmanıza vesile olacak. Bununla birlikte bazı hukuki konular ve finansal meselelerle de ilgilenmeniz gerekebilir. Venüs’ün de Akrep burcunda hareket ediyor olması ve ayrıca buna Merkür’ün de eşlik etmesi en ufak konuları bile büyütebileceğinize, hatta pire için yorgan yakabileceğinize dikkat çekiyor. Bu yüzden bu süreçte sarfettiğiniz sözlere ve hareketlere dikkat etmeniz, ani kararlardan ve aşırı tepkilerden uzak durmanız gerekiyor.

Bu süreçte iç dünyanıza yönelin, zayıf ve eksik yanlarınızı keşfetmeye gayret gösterin. Kendinizi tanıyın, kendinizi görün ve kendinizi bilin…

Nefsini bilen kendini bilir…
Kendini bilen haddini bilir…
Haddini bilen Rabbini bilir…

➡️ Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Güneş #Akrep #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul izmir Antalya Adana Bodrum Alanya Bursa

Facebook Uzman Astrolog

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!