Ana Sayfa Genel Mars Terazi Burcu’nda…İlişkilerde Dengeli Olma Zamanı…

Mars Terazi Burcu’nda…İlişkilerde Dengeli Olma Zamanı…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Mars artık burç değiştirdi ve hareketini Terazi burcunda devam ettirecek. Mars’ın Terazi burcundaki bu hareketi 19 Kasım gününe kadar da devam edecek.

Mars’ın bu hareketi ilişkilerinizle ilgili konularda hareketlerinize ve davranışlarınıza daha fazla önem göstermeniz gerektiğine dikkat çekiyor. Bu süreçte ilişkilerinizdeki sorunların üzerine fazla gitmemeniz gerekiyor. İlişkinizdeki ben-sen dengesini iyi kurmalısınız. Fazla ısrarcı davranışlar ilişkilerde büyük problemler yaşamanıza neden olabilir. Bu yüzden sakinliğinizi korumanız ve soruna değil çözüme odaklanmanız gerekiyor.

Bununla birlikte daha önceki yazımda da belirttiğim gibi Akrep burcunda hareket eden Merkür enerjisi de iletişiminize biraz sert etkiler katabilir. Bu yüzden sarfettiğiniz sözlere mümkün olduğunca dikkat etmeniz gerekiyor. Bir yandan bir şeyleri bozup diğer yandan tekrar düzeltmeye çalışmak sizi bi hayli yorabilir.

Bu aralar gökyüzü bizleri uyumlu ve dengeli olmamız gerektiği hakkında uyarıyor. Almamız gereken mesajı aldık mı bakalım?

➡️ Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Mars #Terazi #Ekim #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul izmir Antalya Alanya Bodrum Bursa Adana Ankara (il)

Facebook Uzman Astrolog

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!