Ana Sayfa Genel Terazi BurcundakiYeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek? G

Terazi BurcundakiYeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek? G

♎ Terazi Burcundaki?Yeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek? Gökyüzü Neler Fısıldıyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

28 Eylül günü saat 21:27’de ♎ Terazi Burcu’nda bir Yeni Ay gerçekleşecek.

Terazi Burcundaki Yeni Ay’ın enerjisi ile kendinizi daha fazla ön planda hissedecek ve bazı konularda bir takım kararlar almak isteyeceksiniz. İlişkisel temaların daha çok önem kazanacağı bu süreçte ilişkilerinizde yaşadığınız pürüzleri düzeltmek için elinizden gelen çabayı sarfedebilir, tepkilerinizde daha politik tavırlar sergileyebilirsiniz. Yalnız etrafınızdaki insanlara karşı uyumlu ve ılımlı davranmaya çalışırken kantarın topuzunu kaçırmayın, insanların sizi kullanmasına ve değersizleştirmesine de asla izin vermeyin. Her şeye “evet” derseniz sonra neye “hayır” diyeceğinizi şaşırırsınız benden söylemesi…

Bununla birlikte Terazi’deki Yeni Ay enerjisi finansal konuların da ön planda olacağını ifade ediyor. Bu süreçte riskli ticari işlemler yapmamaya, alım/satım gibi konularda ve yatırımlarda acele kararlar vermemeye özen gösterin. Borç, kredi, alacak, verecek, borsa gibi konularda pek olumlu enerjiler görünmüyor.

Ayrıca seyahatler, yolculuklar, taşınma, iş değiştirme gibi konularda da aceleci olmayın. Kısacası hem ilişkilerde hem de parasal konularda gereksiz riskler almamanızı ve acele kararlar vermemenizi şiddetle öneriyorum.

Bu aralar kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak biraz yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve gerçekleştiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Taşıyamayacağınız sorumluluklar altına girip de kendinizi gereksiz yıpratmayın.

Venüs/Pluto arasındaki etkileşim ilişkisel konularda abartılı davranışların, saygısızlığın ve bencilliğin artacağına dikkat çekerken, Satürn/KAD arasındaki etkleşim bazı fikir ayrılıklarının ve kararsızlıkların yaşanabileceğine dikkat çekiyor.

Olayları biraz akışına bırakmalı ve şartları fazla zorlamamalısınız. İnsanlarla güç mücadelelerine girmeyin ve gereksiz tartışmalardan uzak durun.

➡️ Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Terazi #YeniAy #TeraziYeniAy #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul Antalya Adana İzmir Bursa Ankara

Facebook Uzman Astrolog

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!