Ana Sayfa Genel Güneş Terazi Burcu’nda… İlahi Adalette Zaman Aşımı Yoktur.

Güneş Terazi Burcu’nda… İlahi Adalette Zaman Aşımı Yoktur.

Güneş Terazi Burcu’nda… İlahi Adalette Zaman Aşımı Yoktur… Herkes Hak Ettiğini Yaşar…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

İletişimsel konuların, mücadele arzularının, umutların, isteklerin ve ilişkilerle ilgili konuların önem kazandığı zamanlardan geçiyoruz.

Mücadelemizi, hırslarımızı ve tutkularımızı ifade eden Mars…

Düşüncelerimizi, fikirlerimizi, kararlarımızı ve iletişimimizi ifade eden Merkür…

İlişkilerimizi, değerlerimizi, sevgiye ve aşka olan bakış açımızı ifade eden Venüs…

Son zamanlarda kendinizi gergin, huzursuz, kararsız ve güvensiz hissetmenizin nedeni bu içsel gezegenlerin gökyüzündeki enerjilerinden kaynaklanıyor.

➡️ Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Bu aralar olayların üzerinde çok fazla durabilir, aşırı hassas ve duygusal davranışlar içerisinde bulunabilirsiniz. Yaşadıklarınızı çok fazla sorguladığınız bir süreçtesiniz.

Güneş artık Terazi Burcu’nda hareket ediyor ve bu hareketi 23 Ekim gününe kadar devam edecek.

Güneş’in Terazi Burcu’na olan geçişi, ilişkilerinizin hayatınızdaki yerini ve önemini daha net bir şekilde anlamanıza neden olacak. Bu durum sadece aşk ve sevgi gibi özel ilişkilerinizi değil, aynı zamanda diğer insanlarla olan ilişkilerinizi ve iş ilişkilerinizi de ifade ediyor.

Bu süreçte ilişkisel konularda önemli konuşmalar, kararlar ve yüzleşmeler gerçekleşecek. Daha uyumlu, daha dengeli ve daha tarafsız olmanız gerekiyor. Bu dönem ilişkilerle ilgili bir çok konuda önemli kararlar vereceksiniz. Tüm çabalarınıza rağmen sizi üzen ve yolunda gitmeyen bir ilişkiniz varsa bunu bir an önce sona erdirmeniz sizin yararınıza olacak.

Astrolojik anlamda Terazi dengeyi, uyumu, anlaşmayı ve birlikteliği simgeler. Ama bir de Terazi’nin gölge tarafları vardır…

Terazi’nin gölgeleri yüzeysellik, bencillik, dengesizlik, tutarsızlık, kararsızlık, ısrarcılık, yalancılık, yapmacıklık ve en önemlisi de aldatmadır…

Gökyüzü bu süreçte sizi uyarıyor. Etrafınızdaki insanların gerçek yüzlerini göreceksiniz. Terazi’nin gölge yanları net bir şekilde ortaya çıkıyor. Ve işin en güzel yanı herkes yaptıklarının bedelini ödeyecek. İnsanlar size yaptıkları haksızlıkların bedelini fazlasıyla ödeyecekler.

İlahi Adalette Zaman Aşımı Yoktur…

Önemli olan ne yaşadığınız değil, yaşadıklarınıza ne tepkiler verdiğinizdir. Yaşadığınız her şeyin size bir ders olduğunu aklınızdan çıkarmayın. İnsanların sizi üzmesine ve size acılar çektirmesine asla izin vermeyin.

Herkes hak ettiğini yaşar… Peki sen neyi hak ediyorsun?

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

➡️ Gökyüzündeki bu enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

#Güneş #Terazi #Eylül #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Bodrum, Muğla Ankara Adana Antalya Alanya Fethiye Adalar Bursa

Facebook Uzman Astrolog

7 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!