Ana Sayfa Genel Bugün 13.Gün Cuma… Gerçekten de Uğursuz bir gün mü yoksa büy

Bugün 13.Gün Cuma… Gerçekten de Uğursuz bir gün mü yoksa büy

Bugün 13.Gün Cuma… Gerçekten de Uğursuz bir gün mü yoksa büyük bir Şans Günü mü?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Evet bugün o meşhur “13.Gün Cuma” gerçekleşiyor….
Peki bugün sanıldığı gibi gerçekten de uğursuzluk mu yoksa büyük bir şans günü mü?

Dünyada 13 sayısının uğursuz olduğu inancı çok yaygın. Bazı ülkelerde evlerin kapılarına 13 numarası verilmiyor. Bu inanç bir fobi, yani bir çeşit korku hastalığı olarak da kabul ediliyor ve adına da “triskaidekaphobia” deniliyor. Triskaidekafobi Yunanca’da “üç ve on, fobi” sözcüklerinden oluşuyor.

Hz. İsa’nın çarmıha gerilmesinden önceki son yemeğinde toplam 13 kişi bulunuyordu; İsa ve 12 Havari. Sonraları 13 sayısını çağrıştıran bu sayının geçtiği herşey lanetli, kötü, korkunç olarak nitelendirilmeye başlandı. İbraniler’e göre 13 sayısının uğursuz olmasının nedeni İbrani alfabesinin 13’üncü harfinin “mavet” (ölüm) sözcüğünün ilk harfi olan “m” olmasıydı. Hammurabi kanunları listesinde ise 13 sayısı atlanmıştı. Kimi ülkelerdeki bir çok otel müşterisi 13 numaralı odada kalmayı reddeder; bu nedenle kimi otellerde oda numaraları 12, 12A, 14 olarak devam eder.

Kimi toplumlarda ise 13 sayısının uğuruna inanılıyor. Örneğin Meksika’da, Keltik ve Germen toplumlarında bu sayı genelin tam tersine önemli, kutsal ve şans getiren bir sayı olarak görülüyor. İslam dünyasında da genel inanışın aksine 13 rakamına ayrı bir değer veriliyor. Müslümanlar için önem taşıyan bazı önemli tarihlere ait rakamların toplamının 13 çıkması bunun nedeni olarak gösteriliyor. Örneğin Hz. Muhammed’in doğduğu yıl olan 571 tarihi de bu örnekler arasında yer alıyor.

Belki de bu günün şansın zirvesini temsil ettiğini bilen bazı bencil kişiler, kendi güçlü çıkarlarını korumak amacıyla bu günü “uğursuz gün” olarak ilan etmişlerdir kim bilir ?

Ne olursa olsun bu Cuma, yani 13.Gün Cuma günü sıradan bir gün değil ve bu günde açıklanamaz olayların yaşandığı da bilinen bir gerçek.

Bu şanslı günde maddi ve manevi bütün güzel dileklerinizi bir kağıda yazın ve gerçekleşmesi için iyi niyetler dileyin. Bütün kalbinizle olumlu düşüncelerinizi bugüne yoğunlaştırın…

Bu şanslı günde bütün dilekleriniz gerçek olsun ??

O halde hep birlikte tüm kalbimizle söyleyelim:

“Geçmişten alıp kabul ettiğim ve bu günün uğursuz bir gün olduğu ile ilgili bütün öğretilerin tüm yaratımını şu anda yıkıp İPTAL ediyorum…

13. Gün Cuma’nın kısmetli, şanslı ve bereketli bir gün olduğunu biliyor ve inanıyorum. Bu günün bana getireceği hediyeyi kabul ediyorum ??”

? Not: Kolektif enerjinin devreye girmesi için kabul etmeniz ve “Evet” yazmanız yeterli ?

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek ve Karmik Enerji Kodlama Sistemi ile hayatınıza yep yeni bir yön vermek istiyorsanız,

? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

#13Cuma #13thFriday #OnucuncuCuma #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu #Şans #Bereket İstanbul Bodrum İzmir Çeşme Alanya Antalya Adana Bursa

Facebook Uzman Astrolog

25 YORUMLAR

  1. 13. Gün Cuma’nın kısmetli, şanslı ve bereketli bir gün olduğunu biliyor ve inanıyorum. Bu günün bana getireceği hediyeyi kabul ediyorum ,dileklerimin ve tüm insanlığın hayırlı dileklerinin kabülünü canı yürekten diliyorum ?????

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!