Ana Sayfa Genel Merkür Başak Burcu’nda… Düşüncelerine Dikkat Et, Kaderine Dö

Merkür Başak Burcu’nda… Düşüncelerine Dikkat Et, Kaderine Dö

Merkür Başak Burcu’nda… Düşüncelerine Dikkat Et, Kaderine Dönüşür…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Merkür artık Başak burcuna geçiş yaptı ve hareketini 14 Eylül gününe kadar da Başak burcunda devam ettirecek.

Astrolojik anlamda Merkür her türlü iletişimi, bilgiyi, mantığı, düşünceyi, öğrenmeyi, konuşmayı, yazmayı, ufak yolculuk ve seyahatleri, ticareti, kardeşleri, yakın arkadaşları ve dedikoduları ifade eder.

Merkür’ün Başak burcundaki bu hareketi, yaşadığınız olaylara daha mantıklı ve gerçekçi bir şekilde yaklaşmanızı sağlayacak. Bu süreçte bir çok konuda farkındalık kazanabilir, hayatınıza daha adapte olabilirsiniz. Sürekli düşünce boyutunda kalan ve bir türlü harekete geçemediğiniz konularda da daha rahat hareket edebileceğinizin farkına varacaksınız.

Yalnız bu geçişin negatif etkilerine baktığımda bir çok konuda aşırı detaycı olmanız ve detaylarda boğulmanız ikilemlerde kalmanıza neden olabilir. Müdahale edemediğiniz ve kontrolünüz dışı gelişen bir çok olay sizin gergin ve huzursuz olmanıza neden olabilir. İster istemez yakınınızdaki insanları aşırı bir şekilde eleştirebilir, onlara olan güvensizliğinizi davranışlarınızla gösterebilirsiniz. Merkür Başak enerjisinin aynı zamanda da geçmişe dönük bir yanı olduğundan bu süreçte geçmişteki bazı konuları tekrar gündeme getirebilir ve hırs yapabilirsiniz. Bol bol dedikodunun da havalarda uçuşacağı bir zaman bizi bekliyor benden söylemesi ?

Bu süreçte özellikle sarfettiğiniz sözlere ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor. Sakinliğinizi korumaya özen gösterin ve aşırı tepkiler vermeyin.

Hayatın en önemli kuralını aklınızdan çıkarmayın…

“Söylediklerine dikkat et, düşüncelerine dönüşür… Düşüncelerine dikkat et, kaderine dönüşür…”

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Özel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Merkür #Başak #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Çeşme Bodrum Antalya Alanya Adana Bursa

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!