Ana Sayfa Genel Güneş Başak Burcunda… Dikkat Çekici Günler Bizi Bekliyor..

Güneş Başak Burcunda… Dikkat Çekici Günler Bizi Bekliyor..

Güneş Başak Burcunda… Dikkat Çekici Günler Bizi Bekliyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Güneş artık burç değiştirdi ve hareketini Başak burcunda devam ettirecek. Güneş’in Başak burcundaki bu hareketi 23 Eylül gününe kadar da devam edecek…

Bu süreçte daha sabırlı, daha kararlı, daha mantıklı ve daha çok sonuca odaklı davranışlar sergilemeniz gerekiyor. Bununla birlikte kendinizi biraz gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Bu sebeple mümkün olduğunca enerjinizi düşüren ortamlardan uzak durmaya gayret gösterin.

Bu aralar günleriniz yoğun bir tempo ve koşuşturmaca içerisinde geçebilir. Zihniniz biraz karışık ve bu yüzden sürekli bir şeylerle meşgul olmak isteyebilirsiniz.

Bu süreçte detaylara fazla takılmamaya çalışın. Sürekli birşeyleri sorgulamanız ve irdelemeniz size hiçbir şey kazandırmaz. Daha sakin ve mantıklı kararlar vermeye gayret gösterin. Kararsızlığınızı ve güvensizliğinizi bir kenara bırakın. Geçmiş bir takım konular da tekrar gündeme gelebilir. Huzursuzluk yaratacak kararlar vermemeye özen gösterin.

Bu dönem vaktinizi verimli bir şekilde değerlendirmeli, ileriye yönelik bazı kararlar almalısınız. Çabalarınızın karşılığını alabilmeniz için sabırlı olmanızın gerektiğini asla unutmamanız gerekiyor.

Aynı zamanda kafanızda bir iş planı oluşturmak, yeni bir işe başlamak ya da hayatınıza yeni bir yön vermek gibi bir karar varsa, enerjisi yüksek zamanlardan geçmekte olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın. Yalnız şu an Venüs’ün Başak burcunda olan zorlayıcı enerjisinden dolayı kararlarınızı 14 Eylül sonrası vermeniz daha mantıklı görünüyor.

Madem Güneş artık Başak burcunda o halde bütün Başak burçlarına mutlu yıllar diliyorum ?

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Özel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Güneş #Başak #Ağustos #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Antalya Alanya Bodrum Adana

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!