Ana Sayfa Genel Venüs Artık Aslan Burcunda Hareket Eder… Haddinden Fazla D

Venüs Artık Aslan Burcunda Hareket Eder… Haddinden Fazla D

Venüs Artık Aslan Burcunda Hareket Eder… Haddinden Fazla Değer, Soytarıyı Kral Eder…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

İlişkilerimizi, uyumumuzu, yaşamdan aldığımız zevkleri yönlendiren güzeller güzeli Venüs’ümüz artık Aslan burcunda hareket ediyor. Venüs’ün bu hareketi de 21 Ağustos gününe kadar devam edecek.

Öncelikle bir yerde Venüs varsa orada cazibe, uyum, birleşme, sevgi ve güzellik vardır. Tabi şunu unutmadan da söyleyeyim her gülün de bir dikeni vardır…

Bu süreçte sevgiye, aşka ve zevke yöneliş bambaşka bir hale gelecek. Zevkli ve keyifli anlara odaklanma daha da çok artacak. Kendini göstermeye çalışan insanlar abartılı davranışlarda bulunacak.

Fakat bununla birlikte önemli bir konuya da dikkat çekmek istiyorum. Aslan burcundaki Venüs aynı zamanda bencilce davranışların da artmasına neden olacak. Bu yüzden ego çatışmalarından, bencillikten ve kibirden mümkün olduğunca uzak durmak gerekiyor. Ayrıca lükse de düşkünlük artacağı için harcamalarınıza dikkat edin ve har vurup harman savurmayın sonra pişman olursunuz benden söylemesi.

İlşikilerde beklentilerin artacağı, ego ve çıkar çatışmalarının da bazen can sıkıcı bir hale geleceğini de aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden egoların kontrol altına alınması ve riskli davranışlardan uzak durulması gerekiyor.

Dedim ya her gülün bir dikeni var… Bu dönem aldatmalar ve aldanmalar da gündemde olacak. Magazin sayfalarında bol bol bu tarz haberler, yasak aşklar, gayri meşru çocuklar falan görürseniz hiç şaşırmayın.

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

Son olarak biliyorsunuz ki hali hazırda Satürn hala geri hareketinde. Bir süredir hayatınızda maddi ve manevi bir çok zorluk yaşadığınızın farkındayım. Hayal kırıklıkları, ümitler, beklentiler ve daha neler neler. Bu nedenle hayatın size göstermeye çalıştığı, almanız gereken dersi mutlaka alın ve hayatınızı bir düzene koyun. İnsanların sizi üzmesine, değersizleştirmesine ve olumsuz bir şekilde yönlendirmesine asla izin vermeyin.

Bu aralar aşırı risk almaktan, abartılı davranışlardan, tutamayacağınız sözler vermekten ve ego çatışmalarından uzak durun…

Ve asla insanlara kendinizden fazla değer vermeyin. Eee ne demişler:

“Haddinden fazla değer, soytarıyı kral eder…”

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

#Venüs #Aslan #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Antalya İzmit Alanya Adana Ankara Bursa Kadıköy

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!