Ana Sayfa Genel Güneş’in Aslan Burcu Serüveni Başladı…

Güneş’in Aslan Burcu Serüveni Başladı…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Güneş artık Aslan burcunda hareket etmeye başladı. Bu da demek oluyor ki çevremizde bol bol Aslan burcu olan arkadaşların doğum günlerine şahit olacağız ? Güneş’in Aslan burcu seyahati 23 Ağustos gününe kadar devam edecek…

Bu süreçte kendinizi daha net bir şekilde ifade edebilecek ve her konuda ön planda olmak isteyeceksiniz. Neşeli, keyifli ve yaratıcı yönünüzü daha çok ortaya koyabileceksiniz.

Yalnız sizi uyarayım! Güneş Aslan burcunda iken egolar tavan yapar, bencilce tavırlar artar ve düşüncesizlik had safhaya ulaşır. Etrafınızdaki insanların düşüncesiz ve anlamsız davranışlarıyla karşılaşırsanız hiç şaşırmayın.

Bunun yanı sıra flörtleşmeler, aldatmalar, aldatılmalar da gündemde olabilir. Lükse düşkünlük de olacağı için harcamalarınıza dikkat edin har vurup harman savurmayın benden söylemesi.

İşin özü egolarınızı bir kenara bırakın ve içinizdeki sevgi ışığının büyümesine izin verin. Öfkenizi kontrol altına alın. Riskli davranışlardan uzak durun ve acele kararlar vermeyin.

Bu arada Ağustos ayı önemli gelişmelere gebe. Beni izlemeye devam edin ?

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

➡️ Gökyüzündeki enerjilerin ilişkilerinize ve hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan bize ulaşın.⬅️

#Güneş #Aslan #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Alanya Antalya Bodrum Bursa Adana Ankara Kadıköy, Koşuyolu

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!