Ana Sayfa Genel İlişkilerde Sahiplenme ve Fedakarlık Zamanı… Venüs Yengeç

İlişkilerde Sahiplenme ve Fedakarlık Zamanı… Venüs Yengeç

İlişkilerde Sahiplenme ve Fedakarlık Zamanı… Venüs Yengeç Burcu Serüveni Başlıyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugün saat 18:18 itibari ile aşk, sevgi ve ilişkiler gezegeni Venüs burç değiştirecek ve 28 Temmuz’a kadar yolculuğuna Yengeç Burcu’nda devam edecek.

Venüs’ün bu hareketi ilişkilerde daha sahiplenici tavırlar içerisinde olunacağını gösteriyor. Konuşmanın yanı sıra dinlemeyi de öğrenmeniz gerekiyor. İlişkilerde İkizler’in ikilemi, kararsızlığı ve karmaşıklığı, yerini sevgiye ve sahiplenmeye bırakacak. Bu süreçte ilişkisi olmayanlar da yeni limanlara yelken açabilir. Varolan ilişkilerdeki tutarsızlıklar ve karmaşalar da azalmaya başlayacak.

Venüs’ün Yengeç Burcu’ndaki enerjisi duygusal bağ kurma, koşulsuz sevgi ve ait olma ihtiyacını da ortaya çıkaracak. Ailevi temalar ön planda olacak. Anne olma ya da bir aile kurma arzunuz da artabilir. Sevgiyi besleyip büyütmenin şimdi tam zamanı. Tabi bu kadar güzel şeyler söyledikten sonra da uyarılarımı yapmadan geçmeyeyim ?

➡️ Gökyüzündeki bu hareketlerin Doğum Haritanıza özel olarak hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan ya da www.uzmanastrolog.com sitemizden bize ulaşın.⬅️

➡️Her gün, gün içinde gerçekleşecek önemli etkileri, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve enerjisi yüksek saat dilimlerini haritanıza özel olarak mesajla öğrenmek istiyorsanız Özel Astro Enerji WhatsApp Grubu’muza üye olabilirsiniz.

? Üyelik Kayıt ve Ödeme Bilgisi için: 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan irtibata geçin.⬅️

Venüs’ün Yengeç burcuna geçişi, ilişkilerde daha çok fedakarlıkların yapılacağını ve daha tavizkar davranışların sergileneceğini ifade ediyor. Bu süreçte koruma ve korunma dürtüsü daha da artacak. Hal böyleyken de aşırı kıskançlıklar ve gerginlikler yaşanabilir benden söylemesi. Geçmiş ilişkilere ve geçmişe de özlem duyulacağı görünüyor. Geçmiş bazı konular da tekrar gündeme gelebilir.

Bu süreçte fazla fedakarlık yapmayın. İlişkilerde her zaman aldığınız kadarını vermeyi öğrenin.

Venüs Yengeç Burcu’nda iken arzuladığınız koşulsuz sevgi size bazı hatalar yaptırabilir. Haddinden fazla değer vererek kendinizi değersizleştirmemeniz gerekiyor. İçe kapanık bir ruh hali de sergileyebilirsiniz. Bir ilişkiye başlarken reddedilme korkusu yaşayabilirsiniz. Bu yüzden bu duyguların sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Bir de bu dönem aşırı kıskançlıklar ve alınganlıklar olabilir. Anlayışlı olmanız ve aşırı duygusal tepkiler vermemeniz gerekiyor. Sanatsal konularla ilgilenenler, beste yapanlar, kitap yazanlar size de bol malzeme çıkacak.

? Sahip olduğunuz değerlere sıkıca sarılın.
? İyi insanların kıymetini bilin ve sevginizi hak eden insanlarla paylaşın ❤️
? Kimsenin sizi üzmesine ve değersiz hissettirmesine asla izin vermeyin.
? Ve yaşamınızdaki her anın keyfini çıkarın.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

➡️ Gökyüzündeki bu hareketlerin Doğum Haritanıza özel olarak hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan ya da www.uzmanastrolog.com sitemizden bize ulaşın.⬅️

#Venüs #Yengeç #Astroloji #Astrolog #AstroEnerji #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir İzmit Antalya Adana Ankara Bursa Bodrum, Muğla

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!