Ana Sayfa Genel Güneş Tutulması Hakkında Doğru Bilinen Yanlış

Güneş Tutulması Hakkında Doğru Bilinen Yanlış

Güneş Tutulması Hakkında Doğru Bilinen Yanlış! Lütfen Okuyun ve Paylaşın…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Yine bir Güneş Tutulması ve yine insanlardan akıllara zarar Astroloji yorumları…

Yengeç Burcu’ndaki Güneş Tutulması’nın etkileri yok 1,5 yıl sürecek yok 3 yıl sürecek yok 5 yıl sürecek diye bir şey YOK!

Söyleye söyleye bir hal oldum… Gökyüzündeki Astrolojik etkiler bir bütün olarak incelenir… Astroloji bir bütündür…

Genel itibari ile Tutulma’ların Astrolojik anlamda önemli bir yeri vardır. Yüzyıllar boyunca bir çok doğa olayının, toplumsal ve kitlesel değişimlerin de bu Tutulma zamanlarına denk gelmiş olması da bilinen bir gerçek. Benim dikkat çekmek istediğim nokta, yaşamımızda gerçekleşen olayların bütünsel olarak ele alınması gerektiği. Hayat bir bütündür ve her bir enerji diğer başka bir enerjinin tetikleyicisidir. Kainat, yüce Yaratıcı tarafından kusursuz bir şekilde yaratılmıştır ve hiç bir şey tesadüf değildir.

Yıllar önce, yani 22 Temmuz 2009 yılında ASRIN EN UZUN GÜNEŞ TUTULMASI gerçekleştiğinde de bu tarz haberlerle karşılaştık, 22 Aralık 2012 yılındaki MAYALARIN KEHANETİNDE de…

Hepsinin ortak bir noktası vardı… Hepsi hayatımızda çok çok önemli olayların gerçekleşeceğine ışık tutuyordu. Benim dikkatinizi çekmek istediğim nokta, kainat üzerinde yaşanılan bütün olayların diğer gezegensel enerjilerden de etkilendiği gerçeği..

Evet Tutulma’ların yaşamsal alanda hayatımıza olan etkisi bilinen bir gerçek. Ancak sadece sabit enerjiler hayatımıza etki etmiş olsaydı hepimiz aynı şeyleri yaşıyor olurduk ve birbirimizden farkımız kalmazdı.

Evet Tutulma’lar hayatımızın önemli dilimine etki eder, ama sadece etki eder. Yani bu Tutulma hayatınızda 1,5 yıl boyunca yada 3 yıl boyunca etki edecek ve bütün seneniz böyle geçecek yorumları mantıksız ve saçma yorumlar. Çünkü her şey belli bir sırada, zamanı geldiğinde gerçekleşmek zorunda…

İşin özü hepimiz dört elementten ve 12 Burç’tan oluşan enerjileriz…

Tutulma’lar ile ilgili söyleyeceğim tek şey, Tutulma’ların beraberinde süprizleri, hayatınızda yaşanacak olan ani değişiklikleri ve yenilenmeleri getireceğidir. Zorunlu bir değişimi ve zorunlu bir değişimi…

Tekrar söylüyorum…

Yarın gerçekleşecek olan Yengeç Burcu’ndaki Güneş Tutulması’nın etkileri yok 1,5 yıl sürecek yok 3 yıl sürecek yok 5 yıl sürecek diye bir şey YOK!

Bu tarz yazı yazan arkadaşlar 26 Aralık 2019’da gerçekleşecek olan Oğlak Burcu’ndaki Güneş Tutulması’nda ya da 21 Haziran 2020’de Yengeç Burcu’nda gerçekleşecek olan Güneş Tutulması’nda da mı 1,5 yıl sürecek, 3 yıl sürecek ya da 5 yıl sürecek diyecekler???

Bu işte bir mantık hatası yok mu sizce?

Umarım ne demek istediğimi anlamışsınızdır…

Kolektif bilincin ve farkındalığın artması dileğiyle…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#GüneşTutulması #Yengeç #Temmuz #Tutulma #Gerçek #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Antalya İzmit Ankara Adana Bursa Bodrum

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!