Ana Sayfa Genel Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler,

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler,

Biliyorsunuz saat 22:16’da Yengeç Burcu’nda bir Güneş Tutulması gerçekleşecek.

Eski zamanlardan beri insanlar, Güneş Tutulması’nın negatif etkilerinden arınmak ve şifalanmak için dualar ederler. Ben de bu zamanlarda dua ederim ve sizlere de bunu tavsiye ediyorum.

Güneş Tutulması için yapılması gerekenleri, gerçekleşecek durumları ve okunması gereken duaları ?Astro Enerji WhatsApp Grubu’muzda üyelerimizle paylaştım.

21 Haziran gününden beri Astro Enerji WhatsApp Grubu’muzda her gün, gün içerisinde yaşanılacak etkileri, nelere dikkat edilmesi gerektiğini, önemli gezegensel etkileri, günün enerjisi en yüksek bereketli saatlerini üyelerimizle paylaşıyorum. Sizler de grubumuza katılarak her gün günün nasıl geçeceğini öğrenebilir, hayatınıza yön verebilme şansına sahip olabilirsiniz.

?Astro Enerji WhatsApp Grubu’na Neden Katılmalısınız?

– Bildiğiniz gibi sosyal medyada Astroloji ile ilgili bir sürü gerekli gereksiz yazılar paylaşılıyor. Ve sürekli neyi takip edeceğinizi şaşırıyorsunuz. Ayrıca facebook ve instagramı açtığınızda o kadar fazla gereksiz paylaşımlarla karşılaşıyorsunuz ki sizin için ÖNEMLİ bilgileri kaçırıyorsunuz.

Bu gruba üye olduğunuzda HER GÜN sosyal medyaya girmeden ve gereksiz gönderiler arasında kaybolmadan o güne ait önemli uyarıları, dikkat etmeniz gereken konuları, önemli gezegen hareketlerini ve günün enerjisi yüksek verimli saatlerini telefonunuza WhatsApp mesajı olarak alacaksınız.

– Bazı sebeplerden dolayı facebook, instagram ya da twitter gibi hesaplarınız olmayabilir. Ya da çalıştığınız şirket bu tarz sitelere girmenizi engellemiş olabilir.

Bu gruba üye olduğunuzda HER GÜN sosyal medya hesabınız olmasa bile güne ait önemli uyarıları, dikkat etmeniz gereken konuları, önemli gezegen hareketlerini ve günün enerjisi yüksek verimli saatlerini telefonunuza WhatsApp mesajı olarak alacaksınız.

– Hayatınızla ilgili çok önemli bir KARAR aşamasındasınız ama profesyonel olarak DANIŞMANLIK hizmeti almak sizi biraz zorluyor olabilir.

Bu gruba üye olduğunuz takdirde Astroloji Danışmanlığı hizmetimizden grup üyelerine özel avantajlı İNDİRİM fırsatına sahip olabileceksiniz.

– Astroloji ile ilgili önemli olayları herkesden önce siz öğrenmiş olacaksınız.

– Belirli zamanlarda grup üyeleri ile yapacağımız ÖZEL SORU-CEVAP günlerinde aklınıza takılan soruların cevabını bulma şansına sahip olacaksınız.

? Astro Enerji WhatsApp Grubu’na KAYIT OLMAK için 0530 978 31 38 WhatsApp iletişim hattımızdan irtibata geçebilirsiniz.

#GüneşTutulması #Ritüel #AstroEnerji #WhatsApp #Grup #ÖzelGrup #KapalıGrup #Arınma #Ritüel #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir İzmit Antalya-Belek Bodrum, Muğla Adana Ankara Bursa

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!