Ana Sayfa Genel Neptün Gerilemesi Hayatınıza Nasıl Etki Edecek? Nelere Dikka

Neptün Gerilemesi Hayatınıza Nasıl Etki Edecek? Nelere Dikka

Neptün Gerilemesi Hayatınıza Nasıl Etki Edecek? Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Neptün Gerilemesi dün itibari ile başladı ve bu gerileme 27 Kasım gününe kadar devam edecek…

Neptün Astrolojik anlamda, hassaslığı, romantizmi, duyguları, merhameti, şefkati, inançları, rüyaları, hayalleri, ruhaniyeti, fedakarlıkları ve idealleri ifade eder. Fakat gölge yanına baktığımızda çok derin anlamlarda hatalara sürüklenmeye neden olabilen bir gezegendir.

Gerileme süreci, kafa karışıklığı ve anlaşılması zor konuların yaşanmasına neden olabilir. Mantıksal konulardan ziyade duygusallığın ve gerçekleşmesi zor konuların daha fazla ön planda olmasını sağlayabilecek etkileri vardır.

Bu süreçte farkında olmadan aşırı fedakarlıklar, gerçeklerden kaçışlar, aldanmalar, aldatılmalar, güvensizlikler, zihinsel karmaşalar, kuruntular ve bağımlılıklar yaşanılabilir.

İç dünyanızda bir tatminsizlik duygusu, olmayacak işlerin peşinden koşma, engellenmeler ve ruhsal sıkıntılar hissedebileceğiniz bir süreç yaşayabilirsiniz. Şimdiden sizi uyarayım…

Neptün aynı zamanda kolektif bir gezegen olduğundan dolayı toplumsal bazı yozlaşmaların, karmaşaların, tatminsizliklerin, gerçeklerden uzak politik kararların, ekonomik çalkantıların, sanatsal konuların, dedikoduların, ilaç ve kozmetikle ilgili bir takım haberlerin, uyuşturucularla ilgili konuların ve durumların, deniz yolculukları, deniz kazaları, su problemleri, zehirlenmeler, boğulmalar gibi vakalarda da artış olabileceğini ön görüyorum.

Şunu aklınızdan çıkarmayın! Bunları yazarken amacım sizleri korkutmak değil, tersine bilinçlendirmeye çalışmak…

Bu süreçte yapmanız gereken en önemli şey gerçeklerden kaçmamak ve kendinizle yüzleşebilme cesareti göstermek…

➡️Gökyüzündeki enerjilerin hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan ya da www.uzmanastrolog.com sitemizden bize ulaşın.⬅️

➡️Her gün, gün içinde gerçekleşecek önemli etkileri, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve enerjisi yüksek saat dilimlerini haritanıza özel olarak, sosyal medyaya girmeden mesajla öğrenmek istiyorsanız Özel Astro Enerji WhatsApp Grubu’muza üye olabilirsiniz.

? Üyelik Kayıt ve Ödeme Bilgisi için: 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan irtibata geçin.⬅️

İlişkilerinizde aşırı fedakarlıklar yapmayın, boş hayaller peşinde koşmayın, her şeye körü körüne inanmayın ve bağlanmayın. Aldanmalara ve aldatılmalara karşı temkinli olun. Netleşmeyen durumlar hakkında olumlu ya da olumsuz varsayımlarda bulunmayın. Bağlılıklarınızın ve bağımlılıklarınızın sizi esir almasına asla izin vermeyin. Aşırı verici ve kabullenici olmayın. Hayattan her zaman verdiğiniz kadar almasını bilin…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#NeptünGerilemesi #Neptün #Retro #Gerileme #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir Antalya İzmit Bursa Adana Bodrum

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!