Ana Sayfa Genel Güneş Yengeç Burcunda ?

Güneş Yengeç Burcunda ?

Güneş Yengeç Burcunda ???

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugün saat 18:54 itibari ile Güneş artık Yengeç burcunda hareket etmeye başlayacak ve Güneş’in bu hareketi 23 Temmuz gününe kadar da devam edecek.

O halde ne yapıyoruz sevgili Yengeç burçlarının doğum günlerini kutluyoruz ?? (Tabi 29 Haziran günü de beni kutlamayı unutmuyoruz ?)

Güneş Yengeç burcunda hareket ederken duygularınız sizin için her zamankinden daha da önemli bir hale gelecek ve iç dünyanıza yönelmek isteyeceksiniz. Bu sıralar aşırı hassas tavırlar sergileyebilirsiniz. Sevdiklerinizi korumak için elinizden gelen çabayı sarfedecek ve sahip olduğunuz değerlere sıkı sıkıya sarılacaksınız.

Bu süreçte evi ve aileyi ilgilendiren konular da fazla ön planda olabilir. Geçmiş bazı konuların da gündeme gelebileceği ve yarım kalan işlerinizle de ilgilenmeniz gereken bir dönem olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

➡️Gökyüzündeki enerjilerin hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan ya da www.uzmanastrolog.com sitemizden bize ulaşın.⬅️

➡️Her gün, gün içinde gerçekleşecek önemli etkileri, nelere dikkat etmeniz gerektiğini ve enerjisi yüksek saat dilimlerini özel olarak mesajla öğrenmek istiyorsanız Özel Astro Enerji WhatsApp Grubu’muza üye olabilirsiniz.

? Detaylı bilgi ve üyelik için: 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan irtibata geçin.⬅️

Önemli kişilerden de manevi destekler alabileceğiniz bu süreçte sevildiğinizi hissetmek isteyeceksiniz. Yapmanız gereken en önemli şey aşırı duygusal tavırlar sergilememek ve mantığınızla karar vermek olmalı. Geçmişin gölgesinden çıkın ve anı kucaklayın…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#21Haziran #Güneş #Yengeç #AstroEnerji #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir İzmit Antalya-Belek Bodrum Bursa Ankara Adana

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!