Ana Sayfa Genel Özel Astro Enerji WhatsApp Grubu

Özel Astro Enerji WhatsApp Grubu

Herkese merhabalar,

Özel Astro Enerji WhatsApp Grubu’muza Kayıtlarımız devam ediyor. SON GÜN 21 HAZİRAN unutmayın…

Bu özel grup hakkında sizlerle bir bilgilendirme paylaşmak isyorum. Böylelikle neden bu gruba KAYIT olmanız gerektiğini daha iyi anlayabileceksiniz.

– Bildiğiniz gibi sosyal medyada Astroloji ile ilgili bir sürü gerekli gereksiz yazılar paylaşılıyor. Ve sürekli neyi takip edeceğinizi şaşırıyorsunuz. Ayrıca facebook ve instagramı açtığınızda o kadar fazla gereksiz paylaşımlarla karşılaşıyorsunuz ki sizin için ÖNEMLİ bilgileri kaçırıyorsunuz.

Bu gruba üye olduğunuzda HER GÜN sosyal medyaya girmeden ve gereksiz gönderiler arasında kaybolmadan o güne ait önemli uyarıları, dikkat etmeniz gereken konuları, önemli gezegen hareketlerini ve günün enerjisi yüksek verimli saatlerini telefonunuza WhatsApp mesajı olarak alacaksınız.

– Bazı sebeplerden dolayı facebook, instagram ya da twitter gibi hesaplarınız olmayabilir. Ya da çalıştığınız şirket bu tarz sitelere girmenizi engellemiş olabilir.

Bu gruba üye olduğunuzda HER GÜN sosyal medya hesabınız olmasa bile güne ait önemli uyarıları, dikkat etmeniz gereken konuları, önemli gezegen hareketlerini ve günün enerjisi yüksek verimli saatlerini telefonunuza WhatsApp mesajı olarak alacaksınız.

– Hayatınızla ilgili çok önemli bir KARAR aşamasındasınız ama profesyonel olarak DANIŞMANLIK hizmeti almak sizi biraz zorluyor olabilir.

Bu gruba üye olduğunuz takdirde Astroloji Danışmanlığı hizmetimizden grup üyelerine özel avantajlı İNDİRİM fırsatına sahip olabileceksiniz.

– Astroloji ile ilgili önemli olayları herkesden önce siz öğrenmiş olacaksınız.

– Belirli zamanlarda grup üyeleri ile yapacağımız ÖZEL SORU-CEVAP günlerinde aklınıza takılan soruların cevabını bulma şansına sahip olacaksınız.

Özel Astro Enerji WhatsApp Grubuna KAYIT için:

– BAŞLAMA TARİHİ 21 HAZİRAN 2019’DUR.

– Astro Enerji WhatsApp Grubu’na KAYIT OLMAK İÇİN AD ve SOYADINIZ VE 120 TL ÖDEME YAPMANIZ YETERLİDİR.

KAYIT ve ödeme bilgileri için 0530 978 31 38 WhatsApp iletişim hattımızdan irtibata geçebilirsiniz.

– SADECE YÖNETİCİ YAZABİLECEK, BİLGİ KİRLİLİĞİ ASLA OLMAYACAKTIR.

21 HAZİRAN’DA GÖKYÜZÜNÜN MESAJINA KULAK VERİN ve AJANDANIZDA ŞİMDİDEN YER AYIRIN…

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!