Ana Sayfa Genel Herkes Dolunay’a takılmış ne olacak diyor?

Herkes Dolunay’a takılmış ne olacak diyor?

Herkes Dolunay’a takılmış ne olacak diyor? Bırakın da Dolunay’ı Mars hala Yengeç Burcu’nda hareket ediyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bazı gezegensel etkiler ve konumlar Yeni Ay’dan ve Dolunay’dan daha önemlidir. Mars, Venüs, Merkür gibi içsel planetlerin keyif almadıkları ya da verimsiz oldukları burçlarda hareket ediyor olmaları daha önemli olaylardır.

Geçen Ay 16 Mayıs’ta Mars’ın Yengeç Burcu etkisinden bahsetmiştim. Bununla birlikte Merkür Yengeç’te Venüs de İkizler’de. Bu konumlar hep bu gezegenlerin enerjilerini farklı kullanmasına neden olur.

Sürekli kafa karıştıran bilgi kirliliğinden bir kurtulamadık gitti. Ben yine de üzerime düşen görevi yaparak Mars’ın bu etkisini sizlerle tekrar paylaşayım.

Umarım almanız gereken mesajı alırsınız…

16 Mayıs gününden beri direncin, gücün, kabiliyetin, cesaretin, tutkunun, mücadelenin ve kendini ortaya koyma becerisinin gezegeni Mars burç değiştirdi ve yoluna Yengeç Burcu’nda devam ediyor.

Mars’ın bu hareketi biraz sıkıntılı ve kaygılı bir süreç içine girileceğini gösteriyor. Çünkü Astrolojik anlamda Mars, Yengeç’te düşer. Yani sizin anlayacağınız sevgili Mars gezegenimiz Yengeç Burcunda hareket etmekten pek hoşlanmaz. Çünkü sürekli kısıtlandığını hisseder ve kararsızlıklar yaşar. Yapsam mı yapmasam mı, gitsem mi gitmesem mi, doğru mu yapıyorum yoksa yanlış mı diye sorar durur…

Bu süreçte kendinizi kontrol etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Hassas bir dönem olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Kendinizi sürekli bir savunma gereksinimi içinde bulabilir, agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Enerjiniz düşebilir ve motivasyonunuzu kaybedebilirsiniz.

Bir çok konuda tereddüte düşebilir ve ikilemlerde kalabilirsiniz. Söylenenlerle yapılanlar arasında tutarsızlıklar olabilir. Bu aralar eşinizden, sevgilinizden ve etrafınızdaki insanlardan anlamsız ve garip tepkiler alırsanız hiç şaşırmayın…

Bu transitin bir başka etkisi de geçmiş bir takım konuların gündeme gelmesidir. Bazı durumlarda da ben bunu neden yaptım diye kendinizi sorgulayabilirsiniz. Bunu mantıklı bir şekilde düşünüp ne yaptığınızın farkına varmaya çalışın…

Mars’ın bu garip tavırları 2 Temmuz gününe kadar devam edecek. Bu süreçte sizin yapmanız gereken tek şey anlayışı ve sağduyuyu elden bırakmamak. Olaylara tek taraflı bakmayın ve ani tepkiler vermeyin. Çok hassas olmayın, hemen savunmaya geçip de ortamı germeyin. Bu uyarılarıma kulak asıp da anlayışlı ve sakin olursanız, karşınızdaki insanın da sakinleşmesini ve hatasını anlamasını sağlayabilirsiniz.

Biliyorum herkese dokunamayabilirim, ama en azından bu yazdıklarımı okuyorsan sana dokunuyorum demektir ?

Sen değişirsen, karşındaki de değişir…
Sen değişirsen, herkes değişir…
Sen değişirsen, bütün dünya değişir…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!