Ana Sayfa Genel 10 Haziran Pazartesi Nasıl Bir Gün Olacak? Nelere Dikkat Etm

10 Haziran Pazartesi Nasıl Bir Gün Olacak? Nelere Dikkat Etm

10 Haziran Pazartesi Nasıl Bir Gün Olacak? Nelere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Haftanın ilk günü olan bu Pazartesi, biraz zorlu enerjiler barındırıyor. Haftanın enerjisel olarak en zorlayıcı günlerinden biri olabilir. Bu yüzden mümkün olduğunca sakin olmaya ve acele kararlar vermemeye özen gösterin…

Sabahın ilk saatlerinde Ay’ın Neptün ile Güneş’in de Ay ile gerçekleştirdiği sert görünüm, kendinizi yorgun, huzursuz ve keyifsiz hissetmenize neden olabilir. Bu keyifsizlikle yataktan bile kalkmak istemeyebilirsiniz.

Sabah saat 9:40 civarlarında gerçekleşecek olan ve saat 15:01’e kadar devam edecek olan Ay ve Jüpiter arasındaki sert görünüm, karşılaştığınız olaylara aşırı hassas tepkiler vermenize neden olabilir. Ufak olayları bile büyütebilirsiniz. Yakınınızdaki birinden beklemediğiniz bir davranışla karşılaşmak biraz canınızı sıkabilir. İş yerinizdekilerle, üstlerinizle ya da birlikte iş yaptığınız kişilerle zıtlaşmamaya ve tartışma ortamına girmemeye gayret gösterin. Önemli bir toplantınız ya da görüşmeniz varsa fikirlerinizi diretmemenizde ve sakin davranmanızda yarar var. Gereksiz tartışmalardan uzak durmanız gerekiyor.

Saat 15:01 itibari ile Ay, bütün gün boyunca boşlukta olacak. Bu süreçte etrafınızdaki insanların garip davranışlarına şahit olabilirsiniz ama önemsemeyin. Netleşmeyen, ucu açık konularla kendinizi meşgul etmeyin. Şartları fazla zorlamayın. Önemli bir karar vermeniz gerekiyorsa ertelemeye gayret gösterin.

Hiçbir şeyin sizin keyfinizi kaçırmasına izin vermeyin. Günün kolaylıkla ve keyifle geçmesine niyet edin.

➡️Gökyüzündeki bu enerjilerin hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız,

? Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? 0530 978 31 38 nolu WhatsApp iletişim hattımızdan ya da www.uzmanastrolog.com sitemizden bize ulaşabilirsiniz…⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #10Haziran #Pazartesi #Haziran #GünlükYorum #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu İstanbul İzmir İzmit Antalya Bodrum Adana (il) Bursa Ankara

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!