Ana Sayfa Genel Güneş ve Merkür artık İkizler burcunda hareket ediyor…

Güneş ve Merkür artık İkizler burcunda hareket ediyor…

Güneş ve Merkür artık İkizler burcunda hareket ediyor… Hareketli zamanlar başlıyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Güneş, artık İkizler burcuna geçti ve bu hareketini 21 Haziran gününe kadar devam ettirecek.

Güneş’in İkizler burcundaki hareketi, hareketli zamanların yaşanacağına işaret ediyor. Bunun yanı sıra Venüs, Uranus ve Mars gezegenlerinin konumları ve enerjileri de bazı beklenmedik olayların gerçekleşebileceğine dikkat çekiyor.

Yalnız Mars’ın bu aralar Yengeç burcunda hareket ediyor olması size biraz sıkıntı yaşatabilir. Hassas bir dönemde olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın. Kendinizi sürekli bir savunma gereksinimi içinde bulabilir, agresif tavırlar sergileyebilirsiniz. Enerjiniz düşebilir ve motivasyonunuzu kaybedebilirsiniz.

Bu aralar uzlaşma ortamından uzak, çatışma ve güç mücadelelerinin olduğu bir süreç yaşanılabilir. Sarfedilen sözlere, tavır ve davranışlarınıza dikkat etmeniz gerekiyor.

Bu süreçte etrafınızdaki insanların anlayışsız tavırlarına bir anlam veremeyebilirsiniz. Olayların üzerinde pek fazla durmayın. İnsanların sizi tartışma ortamlarına çekmeye çalışmalarına izin vermeyin.

Merkür’ün İkizler burcunda olan hareketi de iletişimle ilgili konuların yoğunlaşacağını gösteriyor. Önemli kararlar alabileceğiniz bir süreç olacak. Bu süreci iyi değerlendirebilir ve mantığınızın sesini dinlerseniz karlı çıkabilirsiniz.

Sakinliğinizi, mantığınızı ve sağ duyunuzu koruduğunuz sürece olayların istediğiniz gibi şekillendiğini göreceksiniz merak etmeyin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!