Ana Sayfa Genel 13 – 19 Mayıs Haftası Neler Yaşanacak? Gökyüzünde Neler Oluyor?

13 – 19 Mayıs Haftası Neler Yaşanacak? Gökyüzünde Neler Oluyor?

13 – 19 Mayıs Haftası Neler Yaşanacak? Bu Hafta Hangi Günlere Dikkat Etmek Gerekiyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Mayıs Ayının belki de en dikkat çekici haftası ile karşı karşıyayız. Bu hafta çok önemli enerjiler gökyüzüne damgasını vuracak. Yoğun ve hareketli bir hafta bizi bekliyor.

13 Mayıs Pazartesi günü zihninizin aktif olacağı, içsel sesinize kulak vereceğiniz ve yarım kalan işlerinizi tamamlayacağınız bir gün olacak. Önemli bazı görüşmeler yapabilirsiniz. Beklenmedik süpriz bir haber gerçekleşebilir.

14 Mayıs Salı günü yoğun ve hareketli bir gün olacak. Duygusal olarak kendiniz biraz huzursuz hissedebilirsiniz. Gereksiz alınganlıklar yapmayın ve olayları abartmayın. Önemli bir karar alacağınız bir gün olacak. Gün boyu olumlu enerjiler olsa da akşam saatlerinde gergin ortamlarda olmamaya çalışın ve öfkenize hakim olun.

15 Mayıs Çarşamba günü saat 12:46’da Venüs’ün Boğa burcuna geçmesiyle birlikte kendinizi daha huzurlu hissedeceksiniz. Bir süredir ilişkilerde gerçekleşen gerginlikler yavaş yavaş azalmaya başlayacak. Yalnız inatçı olmamaya dikkat etmeniz gerekiyor. Olaylara daha mantıklı yaklaşın. Yemenize içmenize de dikkat edin. Venüs bu konumdayken insanlar biraz vurdumduymaz olur ve sorumluluklarını boşlamaya başlar. Dengeli olmakta yarar var.

16 Mayıs Perşembe günü saat 06:09’da Mars Yengeç burcuna geçecek. Bu süreçte kendinizi kontrol etmekte biraz zorlanabilirsiniz. Etrafınızdaki insanlara karşı bir güvensizlik hissedebilir, farkında olmadan bu hislerinizi negatif bir şekilde ifade edebilirsiniz. Hassas bir dönemden geçmekte olduğunuzu aklınızdan çıkarmayın. Bu yüzden fazla duygusal davranmamalı ve gereksiz alınganlıklardan uzak durmalısınız. Mars’ın bu hareketi 2 Temmuz gününe kadar devam edecek haberiniz olsun.

17 Mayıs Cuma günü kendinizi biraz yorgun ve gergin hissedebilirsiniz. Yoğun ve yorucu bir gün olabilir. Moralinizi bozmayın ve enerjinizi düşürmeyin. Sakin davranın ve acele kararlar vermeyin. Keyif alacağınız yerlerde olmaya çalışın.

18 Mayıs Cumartesi günü daha pozitif hissedeceğiniz bir gün olacak. Düşüncelerinizi daha rahat ifade edebileceksiniz. Önemli gelişmelerin yaşanacağı bir gün. İnsanlara karşı net olmanız ve ikilemlerde kalmamanız gerekiyor. Duygusal kararlar vermemeye gayret edin.

19 Mayıs günü saat 00:11’de Akrep burcunda bir Dolunay gerçekleşecek. Derinliklerinizdeki korkularla yüzleşeceğiniz bir süreç olacak. Aşırı tepkilerden uzak durun. Hırslarınıza yenik düşmeyin. Kabullenmeyi öğrenin ve bağımlılıklarınızın sizi esir almasına asla izin vermeyin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!