Ana Sayfa Genel Koç Burcu’ndaki Yeni Ay Enerjisi Hayatınıza Nasıl Etki Edecek?

Koç Burcu’ndaki Yeni Ay Enerjisi Hayatınıza Nasıl Etki Edecek?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugün saat 11:50 itibari ile Koç Burcu’nda bir Yeni Ay gerçekleşiyor.

Astrolojik anlamda Yeni Ay zamanları yeni başlangıçlar yapmak ve arınmak için en uygun zamanlardır. Bu zamanlarda gökyüzündeki bu enerji, isteklerinizi ve arzularınızı gerçekleştirebilmeniz açısından destekleyici olur.

Koç Burcu’ndaki Yeni Ay, cesaretinizin, enerjinizin ve kararlılığınızın her zamankinden daha çok ön planda olacağı bir süreci ifade eder. Gerçekleştirmek istediğiniz bazı konuların üzerine daha fazla gidebilir ve bir an önce neticelenmesini isteyebilirsiniz.

Bu süreçte hayatınızla ilgili önemli bazı kararlar alacaksınız. Yönetici gezegen olan Mars’ın da İkizler Burcu’nda olması sizi biraz tez canlı ve sabırsız hale getirebilir. Bu aralar enerjinizi daha verimli kullanmaya gayret gösterin. Fazla aceleci olmayın ve ağzınızdan çıkan sözlere dikkat edin.

Enerjinizin yüksek olmasına rağmen kendinizi biraz huzursuz hissedebilirsiniz bu gayet normal. Bu huzursuzluğunuzu kararlarınıza yansıtmamaya çalışın. Etrafınızdaki insanlarla tartışma ortamlarına girmeyin. Ani tepkilerden ve abartılı davranışlardan uzak durun.

Hayatınıza yeni bir yön vermek ve yeni başlangıçlar yapmak için bu Yeni Ay’ın güzel enerjisini kullanmaya niyet edin. İnancınızı kaybetmeyin. Tüm Korkularınızı ve Kaygılarınızı geride bırakın.

KORKULARIM ve KAYGILARIM olmasaydı HAYATIM nasıl olurdu?

Şu an tüm kaygı ve korkularınızı İPTAL etmek ister miydiniz?

O halde negatif enerjilerden arınmanız ve yüksek benliğinizle uyum içerisinde olabilmeniz için Yeni Ay enerjisi ile birlikte bu ritüeli yapın.

Tüm güzel ruhlara Şifa olsun ?

“Korku ve kaygılarımın tüm yaratımını İPTAL ediyorum. POC and POD”

? Not: Enerjinin devreye girmesi için kabul etmeniz ve “Evet” yazmanız yeterli…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!