Ana Sayfa Genel Mars İkizler Burcu’nda… Yoğun ve hareketli günler başlıyor…

Mars İkizler Burcu’nda… Yoğun ve hareketli günler başlıyor…

Mars İkizler Burcu’nda… Yoğun ve hareketli günler başlıyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Sevgili Mars artık burç değiştirdi ve yolculuğunu İkizler burcunda sürdürecek. Mars’ın bu hareketi 16 Mayıs gününe kadar da devam edecek.

Kişisel Astroloji Haritanızdaki Mars Gezegeni, sizin enerjinizi, tutumunuzu, tutkunuzu, cesaretinizi, arzunuzu, mücadelenizi ve kararlılığınızı ifade eder.

Mars’ın İkizler burcundaki hareketi yoğun ve hareketli günler yaşanmasına neden olacak. Bu aralar sürekli koşuşturma içerisinde olmak sizi biraz yorabilir. Bu yüzden daha sakin ve ağır adımlar atmakta yarar var. Aklınıza her gelen şeyin hemen gerçekleşmesini istemek sizi biraz sıkıntıya sokabilir. Bazı şeylerin yavaş yavaş şekillendiğini aklınızdan çıkarmayın. Fazla aceleci olmayın.

Mars İkizler burcunda hareket ederken bazı konular havada kalabilir. Sürekli olayları düşünmekten hareket etmeye fırsat bulamayabilirsiniz. Bu yüzden de planlı ve programlı hareket etmeniz gerekiyor.
Bu aralar çok konuşan hele hele de boş konuşan inaanlar görürseniz hiç şaşırmayın. Malum Mars İkizler’de olunca biraz çeneye vurur.

Bu aralar insanlarla fikir çatışmalarına girmemeye özen gösterin. Farkında olmadan kendinizi hararetli tartışma ortamlarında bulabilirsiniz benden söylemesi. Ayrıca abartılı davranışlardan da kaçınmanız gerekiyor. Unutmayın öfkeyle kalkan zararla oturur…

Yoğun ve koşuşturmaca dolu günler bizi bekliyor. Çalışmaların, fikirsel faaliyetlerin ve yeni kararların her zamankinden daha da önemli olduğu bu süreci iyi değerlendirin.

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!