Ana Sayfa Genel 21 Mart Terazi Burcu’ndaki ?Dolunay için Burcunuza Özel Dilek ve Olumlamalar…

21 Mart Terazi Burcu’ndaki ?Dolunay için Burcunuza Özel Dilek ve Olumlamalar…

21 Mart Terazi Burcu’ndaki ? Dolunay için Burcunuza Özel Dilek ve Olumlamalar…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu gece saat 04:43’te Terazi Burcunda gerçekleşen bu özel Dolunay enerjisi için burcunuza özel dilek ve olumlamaları sizlerle paylaşıyorum.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
? Not: Bu olumlamaları 7 gün boyunca günde 3 kez yapın.

Şifa olsun ??

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

♈ KOÇ ve Yükselen Burcu KOÇ olanlar:

İkili ilişkiler, evlilik, ortaklık, hukuksal konular, başkaları ile birlikte yürütülen ilişkiler ve işler, göz önünde olma, toplumda fark edilme, paylaşma gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben’im Sen, Sen’in de Ben olduğunu biliyorum. Sen’le birlikte Biz demeyi seçiyorum. İlişkilerimde sevgi, mutluluk ve paylaşım ön planda. Sevgi dolu bir ilişkim var ve kendimi ilişkilerimde rahatça ifade ediyorum. Seviyor ve seviliyorum. Kendime olan sevgim günden güne artıyor ve arttıkça çevrem tarafından da fark ediliyor.

♉ BOĞA ve Yükselen Burcu BOĞA olanlar:

Sağlık, günlük hayatın içindeki koşuşturmalar, hayvan sevgisi, iş ortamı, iş bulma gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Sevdiğim bir işte, sevgi dolu bir ortamda çalışmayı seçiyorum. Gündelik işlerim her zaman su gibi kolaylıkla akıyor ve halloluyor. Sükûnet içinde her işimi bitiriyorum. Her türlü canlıya karşı sevgi ve merhamet doluyum. Bu dünya hepimizin ve ben paylaşmayı biliyorum. Sağlıklı ve huzurluyum. İşlerimi yoluna koymuş olmanın dinginliği içindeyim.

♊ İKİZLER ve Yükselen Burcu İKİZLER olanlar:

Aşk, çocuklar, keyifli konular, tatiller, hobiler, kendine zaman ayırma, evin bereketinin artması gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Seviyor ve seviliyorum. Hayatım sevginin kıymetini bilen insanlarla çevrili. Aşkın en güzel hallerini yaşamayı ve karşılıklı aşkı seçiyorum şimdi. Evimin bereketi ve bolluğu ihtiyacı olanlarla paylaşabilecek kadar çok. Soframız bolluk ve bereket içinde. Gezmenin, görmenin tatil yapmanın tadını çıkarıyorum bu yıl. Kendime zaman ayırmaktan zevk alıyor ve bunu sık sık tekrarlıyorum. Ben şanslıyım.

♋ YENGEÇ ve Yükselen Burcu YENGEÇ olanlar:

Ev, aile, yuva, ev içinde huzur ve mutluluk, ev sahibi olma, ev değiştirme gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Mutlu ve huzurlu bir yuvam var. Şen ve neşeli bir aileyiz. Çok şükür ki, evimizin bereketi ve bolluğu yerinde. Ailemle birlikte istediğimiz her şeye kavuşuyoruz. Evim tam da benim istediğim gibi. Aydınlık, ferah, sıcak olan evimde mutluluğu buluyorum. Dostlarımla birlikte evimde ne güzel anlar paylaşıyoruz. Ailem ve ben uzun ömrümüzün sonuna kadar sağlık, huzur ve mutluluk içindeyiz.

♌ ASLAN ve Yükselen Burcu ASLAN olanlar:

İletişim, yazma, sözel ifade, satış pazarlama, reklam, akraba, kardeş ve komşularla olan ilişkiler, ders çalışma sınavlarda başarılı olma, seyahat planları, taşınma, zihin açılması, okuduğunu anlama, zihinsel kıvraklık gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Anlıyor ve anlaşılıyorum. Yakınlarımla ve çevremde var olan insanlarla uyum içindeyim. İlişkilerimde sevgi doluyum. Seviyorum ve seviliyorum. Kendimi sözlü, yazılı ve beden olarak doğru bir şekilde ifade ediyorum. Hayatın bana sunduğu tüm sınavlardan başarı ile çıkmayı seçiyorum.

♍ BAŞAK ve Yükselen Burcu BAŞAK olanlar:

Ekonomik koşulların düzelmesi, yeni gelir fırsatlarının açılması, finansal konularda rahatlama, değer verdiği şeylere kavuşma, bolluk ve bereket, kendi kişisel değerlerini artırma gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben bolluk ve bereket içinde bir hayatı seçiyorum. İsteklerimi karşılayacak gelire sahibim. Kendimi geliştirmek için her türlü girişime açığım. Ben kendi kıymetimi biliyorum. Hem ruhsal hem de bedensel açıdan seçtiğim gelişmeleri yaşıyorum. Ben kıymetliyim, her varlığın kıymetli olduğu gibi, ben de sevgiyi hak ediyorum.

♎ TERAZİ ve Yükselen Burcu Terazi olanlar:

Kendini geliştirme, özgüvenin artması, başkalarının fark etmesini sağlayan bir ışığa sahip olma, sağlık, zindelik, ruhsal ve bedensel güzellik gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben değerliyim. İyiyi ve güzeli hak ediyorum. Hem ruhsal hem de bedensel sağlığım yerinde. Hangi işe başlarsam başlayayım, o işi tamamlama enerjisini içimde taşıyorum. Ben övgüye değerim. Kıymetliyim. Ben değerimi nasıl anlıyorsam, başkaları da bunu anlıyor. Seviyor, seviliyorum. Sevdiğim insan benim tüm güzel yönlerimin farkında. Şükranla ve neşeyle doluyum.

♏ AKREP ve Yükselen Burcu AKREP olanlar:

Bağımlılıklardan kurtulma, eskileri bırakma, bütünün hayrına iyi niyet dileklerinde bulunma, ruhsal açılımlar için gerekli fırsatları yakalama, pozitif düşünebilme yetisi, sükunete kavuşma gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben bağımsız ve özgürüm. Hayatımda sadece kendi rızam ve bilincimle taşımak istediklerim var. Evrenle bir bütünüm ve uyum içerisindeyim. Kendimi akışa bırakmayı ve ihtiyaçlarımın doyumla karşılık bulduğu bir hayat yaşamayı seçiyorum.

♐ YAY ve Yükselen Burcu YAY olanlar:

Yeni dostluklar ve arkadaşlıklar kurma, iş ve kariyer ile ilgili desteğe kavuşma, sosyal ortamlarda rahatlık, aşk ve dışadönük olma gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Ben seviyor ve seviliyorum. Etrafım sevgi dolu bir dost topluluğu ile çevrelenmiş durumda. Başarımı ve yükselişimi kutlayan bana destek veren arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Biliyorum; seviyor ve seviliyorum. Aklı ve beklentileri benimle bir olan beni mutlu eden bir aşkın içindeyim.

♑ OĞLAK ve Yükselen Burcu OĞLAK olanlar:

Kariyer ve yükselmek, toplum arasında fark edilmek, yeni bir iş kurmak, saygınlık ve sevgi kazanmak, başarılı girişimlerde bulunmak gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Çok şükür ki, arzuladığım hedefler artık bir bir gerçekleşiyor. Hangi işe elimi atarsam atayım, karşılığını kat kat alıyorum. Ben ne istediğimi biliyorum ve bu isteklerimin gerçekleşmesini seçiyorum. Özgüvenim tam. Sevgi ve saygı ile anılıyorum.

♒ KOVA ve Yükselen Burcu KOVA olanlar:

Yabancılarla olan ilişkiler, dış ticaret, deniz aşırı ve uzak yolculuklar, seyahatler, öğrenme, hukuksal problemlerden kurtulma, iyimser ve motivasyon dolu olma gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

İhtiyacım olan bilgiye ve o bilgileri aldıktan sonra kullanmaya hazırım. Hayatın tüm güzellikleri bana eşlik ediyor. Zihnim açık anlıyor ve anlaşılıyorum. Her sabah güne gülümseyerek başlıyorum ve her sabah yaşadığım tüm deneyimlere şükrediyorum. Biliyorum evrensel bilgi kendini bana sunmaya hazır, ben de onu şükranla kabul ediyorum.

♓ BALIK ve Yükselen Burcu BALIK olanlar:

Krediler, borçlar, ölüm korkusu, tüm korkular ile baş etme, ortaklıklardan elde edilen gelirler gibi konularla ilgili dilekler sizin için uygun olacaktır.

Olumlama:

Hayatın ve evrenin bilinen ve bilinmeyen her türlü bilgisini almaya hazırım. Ben hayatım boyunca cesaretli olmayı seçiyorum. Güçlü bir hafızam var ve elime aldığım iş ne olursa olsun, o işi bitirmeyi, tamamlamayı başarıyorum. Ben bütçemi organize etmeyi ve ihtiyaçlarımı karşılamayı seçiyorum. Hayatım bolluk ve bereket içinde.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!