Ana Sayfa Genel İlk Bahar Ekinoksu Başlıyor… Gökyüzüne Umut Verici Enerjiler Hakim Olacak…

İlk Bahar Ekinoksu Başlıyor… Gökyüzüne Umut Verici Enerjiler Hakim Olacak…

İlk Bahar Ekinoksu Başlıyor… Gökyüzüne Umut Verici Enerjiler Hakim Olacak…

Yarın gece saat 00:58 sularında, Güneş’in Koç burcuna geçmesi ile birlikte İlk Bahar’a merhaba diyeceğiz.

Astronomik olarak baktığımızda, İlkbahar Ekinoksu’nda Güneş ışınları 21 Eylül tarihine kadar ekvatora dik düşer ve her yerde gece ile gündüz birbirine eşit olur.

Astrolojik olarak baktığımızda ise Güneş’in olduğu yerde güç, kudret ve cesaret vardır. Kendinizi daha rahat ortaya koyabileceğiniz, yeni fırsatlar elde edebileceğiniz bir süreç olacak.

Yalnız gökyüzünde hali hazırda devam eden Merkür Gerilemesi’ni de hesaba katmak gerekiyor. Bu sebeple 28 Mart gününe kadar devam edecek etkiler biraz daha dikkatli olmanız gerektiğine dikkat çekiyor.

Girişimlerinizin ve mücadelelerinizin sonuçsuz kalmaması için Güneş, enerjisini üzerinizden eksik etmeyecek. Nasıl ki ekinoksta gece ve gündüz birbirine eşit oluyorsa, iyiliklerin ve kötülüklerin de (gece-gündüz) birbirine eşit olacağının farkına varacaksınız.

Kendinize olan güveninizin artacağı bu süreçte cesur ve korkusuz adımlar atabilme cesaretini de içinizde hissedeceksiniz. Yalnız aşırı riskler almamaya ve düşünmeden hareket etmemeye de dikkat etmeniz gerekiyor. Dengede kalmaya özen gösterin. Tıpkı gece ve gündüzün dengesi gibi…

KORKULARIM ve KAYGILARIM olmasaydı HAYATIM nasıl olurdu?

Tüm kaygı ve korkularınızı İPTAL etmek ister miydiniz?

O halde negatif enerjilerden arınmanız ve yüksek benliğinizle uyum içerisinde olabilmeniz için sizlerle güzel bir ritüel paylaşıyorum. Şifa olsun ?

“Korku ve kaygılarımın tüm yaratımını İPTAL ediyorum. POC and POD”

? Not: Enerjinin devreye girmesi için kabul etmeniz ve “Evet” yazmanız yeterli…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!