Ana Sayfa Genel 21 Mart Terazi Burcu’nda Dolunay… Gökyüzünde Dengeler Değişiyor…

21 Mart Terazi Burcu’nda Dolunay… Gökyüzünde Dengeler Değişiyor…

Terazi-Dolunay-Uzman-Astrolog21 Mart Terazi Burcu’nda Dolunay… Gökyüzünde Dengeler Değişiyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

21 Mart günü saat 04:43’te Terazi burcunda bir Dolunay gerçekleşecek.

Öncelikle bu Dolunay’ın biraz sert etkiler barındıran, dikkat çekici bir Dolunay olduğunu söylemek istiyorum.

İlişkilerle ilgili konuların her zamankinden daha çok ön planda olacağı bu süreçte şartları fazla zorlamamakta yarar var. Çünkü Dolunay sürecinde gerçekleşecek olan gökyüzündeki sert etkiler dengelerin çok hassas bir noktada olduğuna dikkat çekiyor. Sarfettiğiniz sözlere her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. İnsanlarla güç mücadelelerine girmeyin ve gereksiz tartışmalardan da uzak durun.

Dolunay günü gerçekleşecek olan Mars ve Venüs arasındaki sert etkileşim, duygusal olarak kendinizi biraz gergin ve huzursuz hissetmenize neden olabilir. Çevrenizdeki insanların düşüncesiz davranışları da can sıkıcı bir hale gelebilir.

Bununla birlikte gökyüzünde hali hazırda devam eden Merkür Gerilemesi’ni de hesaba katmak gerekiyor. Bu sebeple 29 Mart gününe kadar iletişimsel konularda ve ilişkilerde biraz daha hassas davranmakta yarar var.

Terazi’deki Dolunay enerjisi finansal konuların da ön planda olacağını ifade ediyor. Bu süreçte riskli ticari işlemler yapmamaya, alım/satım gibi konularda ve yatırımlarda acele kararlar vermemeye özen gösterin. Borç, kredi, alacak, verecek, borsa gibi konularda pek olumlu enerjiler görünmüyor. Ayrıca seyahatler, yolculuklar, taşınma, iş değiştirme gibi konularda da aceleci olmayın.

Kısacası hem ilişkilerde hem de parasal konularda gereksiz riskler almamanızı ve acele kararlar vermemenizi şiddetle öneriyorum.

Bu aralar kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak biraz yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve gerçekleştiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Taşıyamayacağınız sorumluluklar altına girip de kendinizi gereksiz yere yıpratmayın.

Aslına bakılırsa gökyüzündeki bu sert enerjilerin tek amacı sizi biraz silkeleyerek kendinize getirmek. Hayatınızdaki bütün gereksiz yüklerden kurtulun ve gerçeklerle yüzleşin.

Merak etmeyin… Bu sert rüzgarlar dallarınızdaki bütün kurumuş ve ölmüş yaprakları alıp götürecek… Ve geriye sadece taptaze tomurcuklarla bahara merhaba diyeceksiniz…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Terazi #Dolunay #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #Mart #burc#burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu#yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu#kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!