Ana Sayfa Genel Balık Burcunda Yeni Ay… Hayaller mi Gerçekler mi?

Balık Burcunda Yeni Ay… Hayaller mi Gerçekler mi?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugün saat 19:04’te Balık Burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek.

Balık Burcundaki Yeni Ay, inandığınız konuların, değer yargılarınızın ve kadersel temaların sınanacağı bir süreci ifade eder. Bu dönem derin bir ruh hali içerisinde olabilir, hayatın manevi yönlerine daha fazla odaklanabilirsiniz. Çok fazla hassaslaşacağınız bu süreçte fazla hayalperest tavırlar da sergileyebilirsiniz. Bu dönem fazla özveride bulunmamalı ve aşırı fedakarlıklar yapmamalısınız.

Hele de bu dönemde hali hazırda yaşanan Merkür Gerilemesi’ni de hesaba kattığımızda biraz daha fazla mantığınızla karar vermeniz gerekiyor benden söylemesi.

Bununla birlikte gökyüzündeki diğer gezegensel enerjiler size verilen bazı sözlerin havada kalabileceğine dikkat çekmekte. Boş vaatlere kanmayın ve mümkün mertebe yeni tanıştığınız insanlara hemen güvenmemeye çalışın. Yeni bir ilişkiye de başlamak için pek uygun bir zaman değil. İlişkilerde fazla duygusal davranmayın ve mantığınızla hareket edin. Boş hayaller peşinde koşmayın. İnsanların sizleri değersiz hissettirmelerine asla izin vermeyin.
Ve en önemlisi de kendi değerinizin farkına varın…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Balık #YeniAy #NewMoon #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu izmir Bakırköy Adana

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!