Ana Sayfa Genel Başak Burcu’nda Süper Dolunay! Şimdi mücadele zamanı…

Başak Burcu’nda Süper Dolunay! Şimdi mücadele zamanı…

Başak Burcu’nda Süper Dolunay! Şimdi mücadele zamanı… Çabalarınız karşılıksız kalmayacak…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

19 Şubat günü saat 18:53’te Başak burcunun 0 derecesinde bir Dolunay meydana gelecek. Gerçekleşecek bu Dolunay bu ayın son Dolunay’ı olduğu için önemli bir gökyüzü hareketi olarak dikkat çekiyor.

Başak burcundaki Dolunay Başak ve Balık burç aksında gerçekleşeceğinden dolayı en fazla Başak, Aslan, Balık ve Kova burçları etkilenecekler.

Dolunay zamanları tamamlanmaların, olumlu ve zorunlu bitişlerin ve farkındalıkların zamanıdır. Bunları iyi değerlendirmeniz gerekiyor.

Geçmişte yaşadığınız deneyimlerin ışığında bazı kararlar almanız gerektiğinin bilincinde olmalısınız. Tamamlanmamış koşullar can sıkıcı olsa da inancınızı kaybetmeyin.

Başak burcundaki bu Dolunay ile birlikte yeni kararlar alabilecek gücü kendi içinizde bulabileceksiniz. Mücadeleyi elden bırakmayın ve insanların sizi yönlendirmesine asla izin vermeyin. Çabalarınızın karşılığını er ya da geç alacaksınız. Bu aralar karar vermeden önce geçmişten ders almalı ve duygusallıktan ziyade mantığınızla hareket etmelisiniz.

Bunun yanı sıra Geçtiğimiz 5 Şubat günü Kova burcunda gerçekleşmiş olan Yeni Ay’ın tamamlayıcı enerjisi niteliğinde olan bu durum, hayatınızdaki bazı gerçeklerin daha net farkına varmanızı sağlayacak. Geçtiğimiz günlerde bir çoğunuz alışılmadık durumlar yaşadınız ve gergin tartışma ortamlarında bulundunuz. Bu aralar duygularınızla değil mantığınızla karar verin ve mümkün olduğunca anlayışlı olmaya çalışın.

Yeni kararlar ve oluşumların yanı sıra varolan durumunuzla ilgili de önemli kararlar alacağınız bir süreçten geçiyorsunuz.

Ne olursa olsun, ne yaşanırsa yaşansın sağ duyuyu, sevgiyi ve anlayışı asla elden bırakmayın.

Unutmayın, her karanlık gecenin ardında mutlu ve aydınlık bir sabah vardır. Yeter ki inancınızı asla kaybetmeyin…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Başak #SüperDolunay #Dolunay #Şubat #Astroloji #Astrolog #FullMoon #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu izmir Adana Bakırköy

Facebook Uzman Astrolog

13 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!