Ana Sayfa Genel Venüs Artık Yay Burcunda Hareket Eder… Aman Dikkat!

Venüs Artık Yay Burcunda Hareket Eder… Aman Dikkat!

Venüs Artık Yay Burcunda Hareket Eder… Aman Dikkat! Haddinden Fazla Değer, Soytarıyı Kral Eder…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugünden itibaren güzeller güzeli Venüs’ümüz, bi tanemiz Akrep burcundaki yolculuğunu sona erdirdi ve Yay burcunda hareket etmeye başladı ?

Venüs’ün Yay burcundaki bu hareketi 4 Şubat gününe kadar da devam edecek.

Kişisel haritanızdaki Venüs, sizin aşka, sevgiye, ilişkiye, evliliğe, estetiğe, sanata ve güzelliğe olan bakış açınızı, kısaca keyif aldığınız her şeyi ifade eder. Venüs’ün olduğu yerde aşk, sevgi, mutluluk, güzellik, zevk, keyif vardır…

Bu süreçte çevrenizdeki insanlara karşı aşırı iyimser ve tavizkar olabilirsiniz. Size farklı gelen ve ilginç bulduğunuz her kişiye yakınlaşabilir, gönlünüzü kaptırabilirsiniz. Ahan da ilahi aşkı buldum, ruh eşimi yakaladım diye de buldumcuk olabilirsiniz ?

Aman ha dikkat! Öyle her hoşlandığınızı ruh eşim, ruh ikizim falan sanmayın. İyice bir tanıyın, ölçün, biçin, tartın ve geçmişte yaptığınız hataları tekrar yapmayın. Ya bi de siz niye her tanıştığınız insana direk 100 puan veriyosunuz ki ? Tanıştığınız insana direk 0 puan verin ve zaman geçtikçe o puanı arttırın ya da azaltın. Birbirinizi azıcık tanıyın. Hemen acele edip de bir anda tüketmeyin her şeyi ?

Neyse işin özü ilişkilerinizde alma-verme dengesini iyi ayarlayın ve asla ilişkide olduğunuz insanlara hak ettikleri değerden ve sevgiden fazlasını vermeyin. Ve bu lafımı da unutmayın:

“Haddinden Fazla Değer, Soytarıyı Kral Eder…”

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Venüs #Yay #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu Adana , Muğla Bursa

Facebook Uzman Astrolog

21 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!