Ana Sayfa Genel 2018 Yılının Bu Son Haftasında Gökyüzünde Neler Oluyor? Gökyüzü Bize Neler Fısıldıyor?

2018 Yılının Bu Son Haftasında Gökyüzünde Neler Oluyor? Gökyüzü Bize Neler Fısıldıyor?

2018 Yılının Bu Son Haftasında Gökyüzünde Neler Oluyor? Gökyüzü Bize Neler Fısıldıyor?

Acısıyla tatlısıyla koca bir yılı da geride bırakırken, arkanıza şöyle bir dönüp baktığınızda bu yılın gerçekten de hayatınızda bir dönüm noktası yarattığına şahit oldunuz. Yaşadıklarınız her ne olursa olsun, hepiniz kendi adınıza belirli dersler çıkardınız ve yeni yeni kararlar aldınız. Yılın bu son haftasında gerçekleşen gökyüzündeki enerjiler, yaşadıklarınızdan pişmanlık duymamanız gerektiğine ve vermiş olduğunuz kararların sonuna kadar arkasında durmanızın önemine dikkat çekiyor.

Yılın bu son haftasına baktığımda duygusal olarak bir hayli yoğun enerjiler yaşayacağımızı görüyorum. Zira gökyüzündeki ağır gezegenlerin Ay ile gerçekleştirdiği bağlantılar geçmiş konuların da tekrar gündeme geleceğini ifade ediyor.

Haftanın en dikkat çeken günü Perşembe olmakla birlikte hafta sonunun yoğun enerjiler barındırdığına dikkat çekmek istiyorum.

25 Aralık Salı günü çevrenizdekilere daha ılımlı ve iyimser yaklaşımlarınız olacak. Beklenmedik bazı haberler alabilir, yeni kararlar verebilirsiniz.

26 Aralık Çarşamba günü yarım kalan bazı işlerinize odaklanmalısınız. Çok fazla ayrıntıya takılmadan işlerinize odaklanın. Sezgilerinizle hareket edin.

27 Aralık Perşembe günü olaylara aşırı tepki vermeyin ve gereksiz alınganlıklar yapmayın. Davranışlarınızı ve tepkilerinizi kontrol altına alın.

28 Aralık Cuma günü kendinizi biraz gergin ve huzursuz hissedebilirsiniz. Önemli bir karar aşamasına gelebilirsiniz. Duygusallıkla değil mantığınızla karar vermeye özen gösterin.

29 Aralık Cumartesi günü bazı konularda ikilemlerde kalabileceğiniz bir gün. Gereksiz tartışmalardan uzak durun. Bu günü biraz dinlenmeye ayırın.

30 Aralık Pazar günü hızlı ve ani gelişmelerle hayatınızda önemli kararlar alabilirsiniz. Etrafınızdaki insanların gerçek yüzünü göreceksiniz. Yüzleşmelerden kaçmayın. Bu durumun sizin hayrınıza olduğunu bilin.

Koca bir yılı daha geride bırakırken gökyüzü bize önemli fırsatlar sunacak. Yaşadığın her bir problemin aslında bir fırsat olduğunu asla unutma. Bakmasını bilirsen görmesini de bilirsin. Hadi açsana artık gözlerini…

Her şey gönlünce olsun ?

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!