Ana Sayfa Genel Merkür Yay Burcunda.. Bir Dargın Bir Barışık

Merkür Yay Burcunda.. Bir Dargın Bir Barışık

Merkür Yay Burcunda.. Bir Dargın Bir Barışık, Aklım Hep Karmakarışık…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bugün itibari ile Merkür Yay burcuna geçti ve enerjisini burada devam ettirecek. İletişim gezegeni Merkür’ün Yay burcunda olan hareketi sizi yoğun bir düşünce içerisine sokabilir. Hayatın basit gerçekleri ile ilgilenmek yerine daha derin anlamlarını ve felsefesini düşünmek isteyebilirsiniz.

Bu süreçte fikirsel anlamda aklınız biraz karışık olabilir. Bu yüzden önemli kararlar verirken detaylara fazla odaklanmamanız gerekiyor. Olayları fazla karmaşıklaştırmadan basit çözümler üretmeniz sizin için daha faydalı olacak. İlşikilerimizde bir dargın bir barışık, aklımız hep karmakarışık olabilir. Bu sebeple olumlu ve anlayışlı olmaya özen gösterin, gereksiz detayları büyüterek hayatı hem kendinize hem de karşınızdakine zehir etmeyin.

Genel itibari ile Merkür gezegeni Yay burcunda hareket etmeyi pek sevmez. Çünkü Merkür hızı, pratikliği, ani değişikliği, koşuşturmayı, çocukluk yapmayı, eğlenmeyi çok sever. Yay burcuna geçtiğinde ise biraz durgunlaşıp keyifsizleşmeye başlar. Olayların derinine öyle bir dalar ki aklı karışmaya başlar. Bu yüzden olayların üzerine fazla gitmeyin ve sürekli yaşadıklarınızı sorgulamayın. Yaşadıklarınızın ve insanların aklınızı karıştırmalarına ve sizi yönlendirmelerine izin vermeyin.

Merkür’ün bu enerjisi ile işle ilgili durumlar, evi ve aileyi ilgilendiren konular, seyahatler ve yeni kararlar da gündemde olacak.

Merkür, Yay burcundaki bu enerjisini 5 Ocak 2019 tarihine kadar devam ettirecek haberiniz olsun.

Gökyüzü ilginç gelişmelere gebe. Zamanı geldiğinde bunları da sizlerle paylaşacağım merak etmeyin.

➡️Sizler de gökyüzündeki enerjilerin kaderinizi nasıl şekillendireceğini öğrenmek istiyorsanız ajandanızda yer ayırın…

?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Merkür #Yay #İletişim #İlişkiler #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu Adana Kayseri Türkiye

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!