Ana Sayfa Genel 10 Aralık – 16 Aralık Haftasında Gökyüzü

10 Aralık – 16 Aralık Haftasında Gökyüzü

10 Aralık – 16 Aralık Haftasında Gökyüzüne Hangi Enerjiler Hakim Olacak? Gökyüzünde Neler Oluyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Bu hafta yoğun ve hareketli günlerin yaşanacağı enerjiler barındırıyor. Hafta ortasına kadar gökyüzündeki enerjler hareketlilik, değişim, gelişim ve dönüşüm üzerine etki edecek. Bu enerjiler altında taşınma, işle ilgili konular, işten ayrılma, bir ilişkiyi sona erdirme, ortaklaşa konular ve ailevi temalar ön planda olacak.

Bu süreçte enerjinizi daha verimli kullanmanız ve planlı hareket etmeniz gerekiyor. İletişimsel konularda ve ilişkilerde daha dengeli tavırlar içerisinde olmalısınız. Vereceğiniz kararlarda duygusallıktan ziyade mantığınızla karar vermeniz çok önemli.

Haftanın ilk üç günü gerçekleşecek olan enerjiler biraz zorlayıcı olsa da Perşembe gününden itibaren dengeler yavaş yavaş oturmaya başlayacak. Netleşmeyen bir çok konunun netlik kazanması ve çevrenizdeki insanlardan alacağınız destekler daha huzurlu olmanızı sağlayacak. Daha önce de bahsettiğim gibi gökyüzünde hali hazırda devam eden Venüs Akrep etkisi ilişkisel konularda bazı aksaklıkların ve yanlış anlaşılmaların yaşanmasına neden olduğu için bu süreçte biraz daha anlayışlı ve biraz daha sabırlı davranmanız gerekiyor. Sürekli olayları ve durumları kontrol altına almaya çalışmayın. Size huzursuzluk yaratan insanlardan ve ortamlardan uzak durun.

➡️Sizler de gökyüzündeki enerjilerin kaderinizi nasıl şekillendireceğini öğrenmek istiyorsanız ajandanızda yer ayırın…

?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…⬅️

? www.uzmanastrolog.com ?

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Astroloji #Astrolog #Haftalık #Yorum #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla Kayseri Adana

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!