Ana Sayfa Genel Mars Balık Burcu’nda hareket ediyor… Duygular su yüzüne çıkıyor…

Mars Balık Burcu’nda hareket ediyor… Duygular su yüzüne çıkıyor…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Sevgili Mars’ımız burç değiştirdi ve yolculuğunu Balık burcunda sürdürecek. Mars’ın bu hareketi 1 Ocak 2019 gününe kadar da devam edecek.

Kişisel Astroloji Haritanızdaki Mars Gezegeni, sizin enerjinizi, tutumunuzu, tutkunuzu, cesaretinizi, arzunuzu, mücadelenizi ve kararlılığınızı ifade eder.

Mücadeleyi seven Mars, Balık burcunda hareket ederken pek de istediği gibi davranamaz. Bu süreçte motivasyonunuz biraz düşebilir ve içinizden pek de bir şey yapmak gelmez. Bir karar verirken ya da bir şeye adım atarken kararsızlıklar yaşayabilirsiniz.

Balık burcunda hareket eden Mars, etrafınızda hoş görüden, anlayıştan ve öz güvenden yoksun insanları görmenize neden olabilir. Bastırılmış duygular, geçmiş kızgınlıklar ve öfke patlamaları gün yüzüne yavaş yavaş çıkmaya başlayacak. Kavgalar, anlaşmazlıklar, terör ve hırsızlık vakalarında artış meydana gelebilir. Bu sebeple anlayışlı ve sağ duyulu olmaya her zamankinden daha fazla özen göstermeniz gerekiyor…

“Sizler de Mars Balık geçişinin hayatınızda hangi alanlarda etkili olduğunu öğrenmek istiyorsanız
?Bireysel Astroloji Danışmanlığı için ? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…”

Bu süreçte bazı şeyler ters gidebilir. Ama moralinizi bozmayın ve inancınızı kaybetmeyin. Kendinizi başarısız ve geri plana atılmış hissetmeyin. Sakın kendinizi bu olumsuz duygulara kaptırmayın…

Toplumsal olarak bir kaos ortamı yaratılmaya çalışılıyor. Mars’ın negatif enerjisi elinden geldiğince çaba sarfediyor. İçinizdeki bastırılmış duyguların ruhunuzu ve benliğinizi ele geçirmesine asla izin vermeyin. Aşırı hayalperest davranışlarda bulunmayın ve gerçeklerden asla kaçmayın.

Ha bu arada bunları yazmamın amacı size kaygı vermek değil tabi ki… Bu uyarılarımın tek amacı yaşadıklarınızın enerjisel olarak bir sebebi olduğunu size göstermek ve bu süreci anlayış ve sabırla atlatmanızı sağlamak. Kalbinizi ferah tutun. Unutmayın her karanlık gecenin güzel bir sabahı vardır.

“Sorunlar, aslında kılık değiştirmiş fırsatlardır…”

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

“Sizler de Mars Balık geçişinin hayatınızda hangi alanlarda etkili olduğunu öğrenmek istiyorsanız
?Bireysel Astroloji Danışmanlığı için ? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…”

#Mars #Balık #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu

Mars Balık Burcu’nda hareket ediyor… Duygular su yüzüne çıkıyor… – Uzman Astrolog

Mars Gezegeni, sizin enerjinizi, tutumunuzu, tutkunuzu, cesaretinizi, arzunuzu, mücadelenizi ve kararlılığınızı ifade eder.

Facebook Uzman Astrolog

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!