Ana Sayfa Genel Akrep Burcu’nda Yeni Ay… Küllerinden Yeniden Doğmanın Tam Zamanı…

Akrep Burcu’nda Yeni Ay… Küllerinden Yeniden Doğmanın Tam Zamanı…

Akrep-YeniAy-UzmanAstrolog7 Kasım Akrep Burcu’nda Yeni Ay… Küllerinden Yeniden Doğmanın Tam Zamanı…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

7 Kasım günü saat 19:02’de Akrep burcunda bir Yeni Ay gerçekleşecek. Bakalım bu enerji hayatınızı nasıl etkileyecek…

Akrep Burcu’ndaki Yeni Ay, doğası gereği tutkuların, duyguların, arınmanın ve yeniden yapılanmanın enerjisini de içinde barındırıyor. Bu süreçte duygusal olarak kendinizi biraz hassas ve huzursuz hissedebilirsiniz. Şu an yaşamınızdaki netleşmeyen bazı şeyler size biraz tedirginlik verebilir. İçinizdeki duyguları kontrol altında tutmanız ve acele kararlar vermemeniz gerekiyor.

Yeni Ay’ın anlık haritasına baktığımda ilişkisel temaların, yenilenme arzusunun, ortaklaşa konuların ve ileriye yönelik kararların daha da önemli bir hale geleceğini görüyorum. Yeni Ay zamanındaki gezegenlerin enerjisel yapısına baktığımda, ilişkisel konularda ve insanlarla olan iletişiminizde daha dengeli, tutarlı ve anlayışlı olmanız gerektiğinin altını çizmek istiyorum. Çünkü Astrolojik anlamda Ay’ın Akrep burcunda enerjisi zayıftır ve kendisini doğru bir şekilde ifade edemez. Bununla birlikte Yeni Ay’ın yönetici gezegeni olan Mars da Kova burcunda huzursuz bir konumda bulunuyor. Yani ister istemez insanlarla olan ilşkilerinizde dengesiz ve mantıksız davranışlar içerisinde bulunabilir, hırsınıza ve öfkenize yenik düşerek olayları durduk yere büyütebilirsiniz.

Akrep enerjisinin negatif temaları olan öfke, kin, kıskançlık, aşırılık, bencillik ve intikam gibi duygulardan uzak durmalısınız. Yaşadıklarınız her ne olursa olsun negatif duyguların sizi etkilemesine ve olayları daha da çıkmaz bir hale sokmasına asla izin vermeyin. Unutmayın öfke ile kalkan, zararla oturur…

Bu arada ortaklaşa işler, borçlar, ödemeler, alacak verecek konuları, krediler, işle ilgli konular da gündeminizde olacak. Harcamalarınıza dikkat etmenizi, kredi çekme, alım satım ve borç verme gibi konularda temkinli olmanızı da tavsiye ediyorum. Yeni bir yapılanma, yeni bir iş ortaklığı, yerleşim yeri değişikliği ya da yeni bir ilişki için acele kararlar vermeyin.

Bu arada geçmiş bazı konular da tekrar gündeme gelebileceği için intikam duygusu, kin, nefret ve öc alma gibi duygular içerisinde de bulunmayın. Geçmişi geçmişte bırakın ve hayatınıza yeni bir yön çizin…

Hayatınızdaki bazı netleşmeyen durumların netlik kazanacağı bu Yeni Ay’da küllerinizden yeniden doğma ve hayatınıza yepyeni bir yön verme cesaretini gösterin. İnsanların sizi değersizleştirmelerine asla izin vermeyin. Enerjinizi negatif duygulara değil, daha pozitif ve yapıcı duygulara yönlendirin.

Yaşadığın karanlığa bir son vermek mi istiyorsun?
O halde hadi karar ver!
Güneş’in sana ulaşmasını istiyorsan, gölgeden çık…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!