Ana Sayfa Genel Gökyüzünde Neler Oluyor? 15 Ekim Haftası’na Genel Bakış

Gökyüzünde Neler Oluyor? 15 Ekim Haftası’na Genel Bakış

Gökyüzünde Neler Oluyor? 15 Ekim Haftası’na Genel Bakış… Bu Hafta Hangi Enerjiler Hayatınıza Yansıyacak?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Haftanın ilk gününe Oğlak Burcu’ndaki Ay’ın enerjisi ile başlıyoruz. Etrafınızdaki olaylara ve insanlara karşı biraz soğuk ve mesafeli durabilirsiniz. Mümkün olduğunca planlı programlı olmaya çalışın. Yapmanız gereken işleri gözünüzde büyütüp de karamsarlığa düşmeyin. Çünkü öğleden sonra saat 14:13 sularında enerjiniz yükselmeye başlayacak ve kafanızı kurcalayan bazı konulara çözüm bulabileceksiniz. Haftanın ilk iki günlük sürecinde çevrenizdeki insanların bencilce tavırları biraz sizi yorabilir. Olayların üzerinde fazla durmayın. Bu birkaç günlük süreçte sarfettiğiniz sözlere dikkat edin ve gereksiz tartışma ortamlarından uzak durun.

➡️Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin kaderinizi nasıl şekillendireceğini öğrenmek istiyorsanız
?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…⬅️

Bu hafta 17 Ekim Çarşamba ve 19 Ekim Cuma günleri zorlayıcı bazı enerjiler barındırıyor. Sürekli savunmaya geçip de insanlara laf anlatayım derken enerjinizi boş yere tüketmeyin. İnsanların dertlerini sahiplenip kendi sorunlarınızdan uzaklaşmayın.
Bu hafta önemli kararlar alacağınız, bazı konuların farkına varacağınız ve görmezden geldiğiniz gerçeklerle yüzleşeceğiniz önemli bir hafta. 16 Ekim Salı günü Ay’ın Neptün ve Pluto ile olan etkileşimi hayallerinizi gerçekleştirmek için mücadele edeceğiniz enerjiler barındıran yapıcı bir gün olacak. 18 Ekim Perşembe günü Ay’ın Mars ile olan etkileşimi kendinize güveninizi arttıracak ve hedeflerinize yoğun bir şekilde odaklanmanızı sağlayacak. 20 ve 21 Ekim günlerinde Balık Burcu’nda hareket eden Ay kendi iç dünyanızı keşfedeceğiniz ve zihninizi arındıracak enerjilerle hayatınıza yansıyacak.

➡️Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin kaderinizi nasıl şekillendireceğini öğrenmek istiyorsanız
?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…⬅️

Gökyüzü sana ışığını yansıtmak için elinden gelen çabayı sarfediyor. Umutsuzluğa asla düşme ve inancını kaybetme. Gerçeklerden kaçma ve yaşadığın her şeyi şükranla kabul et ? Bırak geçmişin karanlığını ve seni yoran insanları…

Işığı önüne al ve yürü…
Gölgen peşinden ister gelsin, ister gelmesin…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Ay #Merkur #Venus #HaftalıkYorum #Ekim #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla -Belek Adana Bursa

Facebook Uzman Astrolog

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!