Ana Sayfa Genel Terazi Burcundaki Yeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek?

Terazi Burcundaki Yeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek?

♎ Terazi Burcundaki ?Yeni Ay Enerjisi Sizi Nasıl Etkileyecek? Gökyüzü Neler Fısıldıyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

9 Ekim Salı günü saat 06:47’de ♎ Terazi Burcu’nda bir Yeni Ay gerçekleşecek.

Terazi Burcundaki Yeni Ay’ın enerjisi ile kendinizi daha fazla ön planda hissedecek ve bazı konularda bir takım kararlar almak isteyeceksiniz. İlişkisel temaların daha çok önem kazanacağı bu süreçte ilişkilerinizde yaşadığınız pürüzleri düzeltmek için elinizden gelen çabayı sarfedebilir, tepkilerinizde daha politik tavırlar sergileyebilirsiniz. Yalnız etrafınızdaki insanlara karşı uyumlu ve ılımlı davranmaya çalışırken kantarın topuzunu kaçırmayın, insanların sizi kullanmasına ve değersizleştirmesine de izin vermeyin. Her şeye “evet” derseniz sonra neye “hayır” diyeceğinizi şaşırırsınız benden söylemesi…

➡️Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin kaderinizi nasıl şekillendireceğini öğrenmek istiyorsanız
?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…⬅️

Bununla birlikte Terazi’deki Yeni Ay enerjisi finansal konuların da ön planda olacağını ifade ediyor. Bu süreçte riskli ticari işlemler yapmamaya, alım/satım gibi konularda ve yatırımlarda acele kararlar vermemeye özen gösterin. Borç, kredi, alacak, verecek, borsa gibi konularda pek olumlu enerjiler görünmüyor.
Ayrıca seyahatler, yolculuklar, taşınma, iş değiştirme gibi konularda da aceleci olmayın. Kısacası hem ilişkilerde hem de parasal konularda gereksiz riskler almamanızı ve acele kararlar vermemenizi şiddetle öneriyorum.

Bu aralar kendinizi hem fiziksel hem de ruhsal olarak biraz yorgun hissedebilirsiniz. Kendinizi fazla zorlamayın ve gerçekleştiremeyeceğiniz sözler vermeyin. Taşıyamayacağınız sorumluluklar altına girip de kendinizi gereksiz yıpratmayın.

Yeni Ay sürecinde etkili olacak olan Ay/Pluto etkileşimi, hayatınızda ani gelişmelerin gerçekleşeceğini ifade ediyor. Yalnız olayları biraz akışına bırakmalı ve şartları fazla zorlamamalısınız. Geçen yazmış olduğum Venüs Gerilemesi’nin devam eden enerjisi sarfettiğiniz sözlere dikkat etmeniz gerektiğine dikkat çekiyor. İnsanlarla güç mücadelelerine girmeyin ve gereksiz tartışmalardan uzak durun.

➡️Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin kaderinizi nasıl şekillendireceğini öğrenmek istiyorsanız
?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…⬅️

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#YeniAy #Terazi #VenusGerilemesi #Akrep #VenusRetro #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla Adana Bursa

Facebook Uzman Astrolog

4 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!