Ana Sayfa Genel Venüs Gerilemesi Hayatınıza Nasıl Etki Edecek?

Venüs Gerilemesi Hayatınıza Nasıl Etki Edecek?

Venüs Gerilemesi Hayatınıza Nasıl Etki Edecek? Nelere Dikkat Etmeniz Gerekiyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

5 Ekim günü saat 22:04 itibari ile sevgili Venüs gerilemeye başladı ve bu durum 16 Kasım günü saat 13:51 olana kadar da devam edecek.

Venüs, ilişkisel konuları, sevgiye olan bakış açısını, keyif alınan durumları, sanatı, sanatçıları ve yaratıcılığı ifade eder.

Astrolojik anlamda bir gezegenin GERİLEMESİ, hem enerjisini doğru ve net bir şekilde ifade edememesine hem de gezegenin bazı gölge yönlerinin ortaya çıkmasına neden olur. Aslında gerilemeler Astrolojik anlamda çok önemli bir yere sahiptir. Çünkü gerileyen bir gezegen hayati bir konunun altını tekrar tekrar çizer ve dikkati oraya çeker.

Venüs Gerilemesi sürecinde ilişkisel konular daha derin ve daha etkili bir şekilde hayatınıza yansıyacak. Geçmiş bazı konular ve üstü kapanmış olaylar tekrar gündeme gelebilir. Bu süreçte intikam alma ve kin gütme gibi duygulardan uzak durmanız gerekiyor. Tutkularınızın ve hırsınızın sizi kontrol altına almasına asla izin vermeyin.

➡️Sizler de Venüs Gerilemesi’nin hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız
?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…⬅️

Bu süreçte ilişkisel konularda kuşkular, baskılar, kıskançlıklar ve aşırı tepkisel davranışlar gerçekleşebilir. Güvensizlik, sahiplenme, kuşku ve kaybetme korkularının ilişkilerinizi yıpratmasına asla izin vermemeniz gerekiyor.

16 Kasım’a kadar devam edecek olan Venüs gerilemesi ilişkilerde soğuk rüzgarların eseceğine dikkat çekiyor. Venüs gerilemesi aşk ve ilişkilerle ilgili konularda temkinli olunması gereken bir dönemi ifade eder. Bu süreçte ilişkilerde kendinizi fazla sorgulayabilir, yaşadığınız birlikteliklerin sizi zorlayan taraflarını daha net görebilirsiniz. Ayrıca yalnızlık hissi yaşayabilir, kendinizi biraz keyifsiz hissedebilirsiniz. İlişkiler bazen bitme noktasına bile gelebilir. Aman dikkat!

Venüs geri giderken yeni bir ilişkiye başlamayı, evlenmeyi, estetik operasyonları ya da önemli ticari işbirliklerinin yapılmasını pek önermiyorum. Bunun yanı sıra Venüs gerilemesi toplumsal olarak sevgiyi ve anlayışı da etkileyeceği için toplum olarak daha fazla sağ duyulu olmamızda fayda var. Kavga ve karmaşa ortamlarından uzak durmanız gerekiyor. Acele kararlar vermemeli, ani tepkilerde de bulunmamalısınız.

➡️Sizler de Venüs Gerilemesi’nin hayatınıza nasıl etki edeceğini öğrenmek istiyorsanız
?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için
? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…⬅️

Bu süreç boyunca intikam duyma, kin gütme, öc alma, kıskançlık, kuşku, şüphe, nefret, öfke gibi olumsuz duygulardan uzak durmalısınız. Aşırı hassas ve duygusal davranışlarda bulunmayın, duygularınızla değil mantığınızla hareket etmeye özen gösterin. Olayları ve şartları zorlamayın ve akışına bırakın…

Son olarak Venüs Gerilemesi’nin etkilerini yoğun bir şekilde hissedebileceğiniz önemli tarihleri sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu tarihleri bir yere not edin ve ilişkilerinizde daha dikkatli hareket etmeye özen gösterin.

11 Ekim – 18 Ekim – 25 Ekim – 30 Ekim – 31 Ekim

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Venus #Gerileme #Ekim #Retro #VenusGerilemesi #VenusRetro #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla (il) Adana

Facebook Uzman Astrolog

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!