Ana Sayfa Genel KOÇ Burcunda DOLUNAY… Sakin Ol Şampiyon!

KOÇ Burcunda DOLUNAY… Sakin Ol Şampiyon!

Öfkeyle Kalkan Zararla Oturur…

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Son bir kaç haftadır gökyüzündeki enerjisel etkilere baktığımda içinde bulunduğumuz bu ayın gerçekten bi hayli zorlu enerjiler barındırmış olduğunu hep birlikte gördük.
Neyse ki bu ayın bitmesine çok az bir zaman kaldı ☺️

Bildiğiniz gibi bugün KOÇ Burcunda bir DOLUNAY gerçekleşti. Dolunay zamanları zorunlu ve olumlu bitişlerin ve küllerinizden yeniden doğmanın enerjisini taşır. Yeni bir hayata yer açmak için eskiyi bırakmanız ve küllerinizden yeniden doğmanız gerekiyor.

Bu aralar iletişiminize, davranışlarınıza ve sarfettiğiniz sözlere her zamankinden daha çok dikkat etmeniz gerekiyor. Dilin kemiği yok! Düşünmeden sarf edeceğiniz sözler ileride başınıza hiç olmadık işler açabilir benden söylemesi.

Sadece DOLUNAY enerjisi etkilemeyecek tabi ki sizleri. Gökyüzünde bu aralar gerçekleşmekte olan bir çok enerjisel etkiler daha fazla mücadele etmeniz gerektiğine dikkat çekiyor. Enerjinizi daha verimli işlerde kullanmalısınız. Bu süreçte geçmiş bazı konular gündeme gelebilir ve bir takım yorucu konularla ilgilenmek zorunda kalabilirsiniz. Detaylara çok fazla takılacağınız için bu davranışlarınız ifadelerinize de yansıyabilir. Yani etrafınızdaki insanları aşırı eleştirebilir ya da etrafınızdaki insanlardan beklenmedik davranışlar görüp şaşırabilirsiniz.

Yaşadığınız bazı şeyleri oluruna ve akışına bırakmanız gerekiyor. Ve en önemlisi de KURBAN ROLÜNE BÜRÜNMEKTEN ARTIK VAZGEÇİN…

Yani olaylar istemediğiniz şekilde geliştiğinde “çok şanssızım”, “hep mi böyle olacak?” gibi sorularla kendinize acımanız ve insanlara da kendinizi acındırmanız hiç bir işe yaramayacak. İradeli, güçlü ve sabırlı olmanız her zamankinden daha önemli bir hale geliyor.

“Sizler de gökyüzündeki bu enerjilerin kaderinizi nasıl şekillendireceğini öğrenmek istiyorsanız ?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için ? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…”

Gökyüzünde gerçekleşmiş olan KOÇ burcundaki DOLUNAY bir çok önemli konuya dikkat çekiyor. Çünkü bu durum Savaşçı MARS’ın fiziksel enerjisinin ruhsal dünyanıza da yansımasına neden oluyor. MARS, KOÇ burcunun yöneticisidir ve enerjisini de direk olarak bu burca yansıtır. MARS’ın KOVA burcunda hareket ediyor olması dengesizliği, kararsızlığı ve ani tepkileri de beraberinde getiriyor.

Bu aralar bütün isteklerinizin hemen çabucak olmasını istiyorsunuz. Ama bu da sizin hep aynı hataları tekrar tekrar yapmanıza neden oluyor! Daha sabırlı olmalısınız. Duygusal olarak biraz huzursuzluk hissedebilirsiniz. Ama “Öfkeyle kalkan zararla oturur” sözünü asla aklınızdan çıkarmayın. Mantıklı kararlar verir ve aceleci tavırlardan uzaklaşırsanız isteklerinizi daha rahat elde edebilirsiniz…

Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Koç #Dolunay #Mars #Kova #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla (il) Bursa

Facebook Uzman Astrolog

9 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!