Ana Sayfa Genel Venüs Akrep Geçişi Negatif Etkilerini Azaltmak İçin Arınma Ritüeli

Venüs Akrep Geçişi Negatif Etkilerini Azaltmak İçin Arınma Ritüeli

Venüs Akrep Geçişi Negatif Etkilerini Azaltmak İçin Farkındalık ve Arınma Ritüeli

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Gökyüzündeki Venüs Akrep geçişindeki negatif etkileri azaltmanız ve yüksek benliğinizle uyum içerisinde olabilmeniz için sizlerle güzel bir ritüel paylaşmak istiyorum.

Bu ritüeli 7 gün boyunca gece saat 00:13 ile 01:03 arasında arzu ettiğiniz her hangi bir zaman diliminde 3’er kez tekrar edin.

Ritüel öncesi hem üzerinizdeki hem de bulunduğunuz alandaki negatif enerjiden arınmak için Adaçayı Tütsüsü yakmanızı öneririm (Aktarlardan kolaylıkla temin edebilirsiniz)

Işık, sevgi, bolluk ve bereket her zaman sizinle olsun ?

Farkındalık ve Arınma Ritüeli:

“Ben değerliyim. İyiyi ve güzeli hak ediyorum. Hem ruhsal hem de bedensel sağlığım yerinde. Sevgi ve enerji dolu bir bedene sahibim. Hangi işe başlarsam başlayayım, o işi tamamlama enerjisini içimde taşıyorum. Başkaları tarafından fark ediliyorum. Ben övgüye değerim. Kıymetliyim. Ben değerimi nasıl anlıyorsam, başkaları da bunu anlıyor. Seviyor ve seviliyorum. Sevdiğim insan, benim bütün güzel yönlerimin farkında. Şükranla ve neşeyle doluyum.”

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#Venüs #Akrep #Arınma #Ritüel #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla (il) Bursa

Facebook Uzman Astrolog

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!