Ana Sayfa Genel Ay Boşluktayken Önemli Kararlar Vermeyin…

Ay Boşluktayken Önemli Kararlar Vermeyin…

Eylül Ayı Son Boşluk Zamanları Hangileri?
Ay’ın Boşlukta Olması Ne Anlama Geliyor?

Gökyüzünden hepinize kucak dolusu sevgiler ?

Astrolojik olarak Ay bir burçtan başka bir burca geçiş yaparken eğer önünde yapacağı bir açı olmazsa Boşlukta olarak adlandırılır.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Ay’ın Boşlukta olduğu zaman diliminde yeni bir karar vermemenizi tavsiye ediyorum. Bu zaman diliminde bazı planlarınız ya da görüşmeleriniz ertelenebilir ya da ufak tefek aksilikler yaşayabilirsiniz. Bu süreçte bir takım olaylar da kontrolünüz dışı gelişebilir. Kendinizi biraz huzursuz, gergin ve kaygılı hissedebilirsiniz.
⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Bu yüzden Ay’ın Boşlukta olduğu zamanlarda önemli bir karar vermeyin ve bu zamanı yarım kalan işlerinizi tamamlamak için değerlendirin. Toplantılarınızı, görüşmelerinizi ve organizasyonlarınızı bu zaman dilimlerine denk getirmemeye özen gösterin.

? 24 Eylül 08:25 – 25 Eylül 02:03 arası
? 26 Eylül 13:28 – 27 Eylül 10:15 arası
? 29 Eylül 01:36 – 29 Eylül 16:25 arası
? 30 Eylül 18:37 – 1 Ekim 21:00 arası

“Sizler de hayatınızla ilgili önemli kararları hangi tarihlerde almanız gerektiğini öğrenmek istiyorsanız ?Bireysel Astroloji Danışmanlığı almak için ? sorusor@uzmanastrolog.com adresinden iletişime geçebilirsiniz…”

⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀
Sevgi, huzur ve mutluluk dolu günlere ?

Uzman Astrolog ve Yaşam Danışmanı
Serhan Türkmenoğlu

#AyBoşlukta #VoidofCourse #VoC #Astroloji #Astrolog #SerhanTürkmenoğlu #ay #merkür #venüs #burc #burclar #burcturkiye #akrepburcu #teraziburcu #basakburcu #aslanburcu #yengecburcu #ikizlerburcu #kocburcu #bogaburcu #yayburcu #balikburcu #kovaburcu #oglakburcu #AstrologSerhanTürkmenoğlu , Muğla (il) Bursa

Facebook Uzman Astrolog

5 YORUMLAR

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu girin!
Lütfen adınızı girin!